Notowania

kubica
16.02.2011 10:21

Kolejna operacja Kubicy. Najkrótsza

Kierowca Formuły 1 przechodzi zabieg tylnej części łokcia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(BMW)

W szpitalu Santa Corona w Pietra Ligure trwa trzecia i ostatnia operacja Roberta Kubicy po wypadku samochodowym, do którego doszło w ubiegłą niedzielę. Polski kierowca Formuły 1 przechodzi zabieg tylnej części łokcia.

Ostatni zabieg jest najmniej uciążliwy dla pacjenta. Ma potrwać zdecydowanie najkrócej ze wszystkich trzech operacji - głównie dlatego, że chirurdzy operują tylko jedno miejsce. Wcześniejsze interwencje polegały na jednoczesnych zabiegach w różnych częściach ciała.

Kilka godzin po wypadku lekarze przywrócili do życia niemal zmiażdżoną prawą dłoń Kubicy, nastawili tez liczne złamania. W piątek zajęli się barkiem, stopą i przednią częścią łokcia. Tylna juz nie zdązyli, i stąd właśnie dzisiejszy zabieg, który mógł poczekać kilka dni bez uszczerbku na zdrowiu pacjenta.

Kluczowe dni dla Roberta Kubicy. Zobacz materiał ITN News Sport (ang.):

Po dzisiejszej operacji polski kierowca spędzi jeszcze co najmniej tydzień na oddziale ortopedii, a następnie będzie mógł rozpocząć właściwą rehabilitację. Niewykluczone, że pozostanie w szpitalu Santa Corona.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/223/t39647.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/stan;kubicy;pogorszyl;sie;zostaje;w;szpitalu,90,0,771162.html) Stan Kubicy pogorszył się. Zostaje w szpitalu Kierowca pozostanie na OIOMie co najmniej do środy, kiedy ma przejść ostatnią operację.
[ ( http://static1.platine.pl/i/art/117/131189_tiny.jpg ) ] (http://platine.pl/reka-kubicy-i-stopa-beckhama-warte-miliony-0-767601.html) Ręka Kubicy i stopa Beckhama warte miliony Umowy ubezpieczeniowe sportowców opiewają na miliony euro. Podobnie jak ubezpieczenie nóg Heidi Klum i pupy Jennifer Lopez.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/27/t131099.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/case_study/artykul/wypadek;kubicy;nie;byl;pierwszy;zobacz;dramaty;sportowcow,24,0,767256.html) Wypadek Kubicy nie był pierwszy. Zobacz dramaty sportowców Ofiarami poważnych wypadków byli Krzysztof Hołowczyc czy Tomasz Gollob.
Tagi: kubica, styl, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, highlife, IAR, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz