Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
bunga bunga
24.02.2011 14:01

Kupił 13 aut uczestniczkom bunga bunga

Wśród podarowanych młodym kobietom pojazdów jest land rover za 70 tysięcy euro.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

Premier Włoch Silvio Berlusconi podarował 13 samochodów o wartości ponad 280 tysięcy euro młodym kobietom, które uczestniczyły w osławionych przyjęciach w jego domu - ujawniła w czwartek włoska prasa.

Auta o średniej wartości 20 tysięcy euro dostały kobiety, wymienione w aktach prokuratury, prowadzącej śledztwo w sprawie prostytucji w prywatnej rezydencji szefa rządu w Arcore - zauważono. Wśród podarowanych młodym kobietom pojazdów jest land rover za 70 tysięcy euro.

Niektóre samochody kupione zostały za czeki, wystawione osobiście przez Silvio Berlusconiego. Inne kupił zaś prywatny księgowy premiera Giuseppe Spinelli.

Do tej pory wiadomo było jedynie, że uczestniczki rozwiązłych zabaw otrzymywały pieniądze w kopertach - po kilka tysięcy euro - oraz biżuterię. Wcześniej prasa ujawniła, że dla kilku stałych bywalczyń przyjęć z prywatnych pieniędzy szefa rządu i magnata finansowego wynajęto mieszkania w Mediolanie.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/171/t75691.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/bulgarzy;po;krolewsku;goscili;berlusconiego,43,0,776747.html) Bułgarzy po królewsku gościli Berlusconiego Bułgarski rząd nie skąpił pieniędzy na obiad podczas wizyty premiera Włoch.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/64/t129088.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/highlife/artykul/berlusconi;zemsci;sie;za;bunga;bunga,226,0,772578.html) Berlusconi zemści się za bunga bunga? Włochy czeka trzęsienie ziemi.
Tagi: bunga bunga, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, highlife, pap, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz