Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
michael jackson
12.07.2009 07:57

La Toya Jackson: Michaela zamordowali dla pieniędzy

Podobne podejrzenia ma ojciec zmarłego gwiazdora.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Siostra Michaela Jacksona, La Toya, oświadczyła w rozmowie z dwoma brytyjskimi tabloidami, że jej brat został zamordowany przez ludzi, którzy kierowali się chęcią zysku.

Także ojciec zmarłego gwiazdora w wywiadzie dla amerykańskiej stacji telewizyjnej ABC wyraził wcześniej przekonanie, że jego syn padł ofiarą morderstwa.

La Toya Jackson powiedziała w niedzielnych wydaniach _ Mail on Sunday _ i _ News of the World _, że zarządziła prywatnie obdukcję zwłok brata, niezależnie od autopsji i badań prowadzonych przez amerykańskie władze, których wyniki mają być znane za dwa
_ La Toya Jackson utrzymuje też, że z domu brata w dniu jego śmierci zniknęły gotówka i biżuteria warte 2 mln dolarów. _tygodnie.

Zastrzegła, że do tego czasu nie może mówić o rezultatach badań zleconych przez rodzinę. _ _

_ - Myślę, że wszystkich one zaskoczą _ - oświadczyła. Dodała, że zmarły piosenkarz miał na _ szyi i ramionach wiele śladów po igłach _.

Według niej Jackson padł ofiarą grupy ludzi żądnych zysku za wszelką cenę, którzy uzależnili piosenkarza od leków, żeby mieć nad nim kontrolę. - _ To bezpośrednio doprowadziło do jego śmierci _ - uważa La Toya.

-_ Otoczenie Jacksona odciągnęło go od rodziny i przyjaciół, po czym zmusiło do serii 50 koncertów w Londynie _ - oceniła.

_ - Michael był osobą łagodną, delikatną i podatną na wpływy. Wykorzystali to _ - oświadczyła siostra zmarłego króla pop. Dodała, że już przed miesiącem czuła, iż jej brat, którego nazwała _ najbardziej samotnym człowiekiem na świecie _, nie dożyje występów w Londynie, ponieważ jest otoczony przez ludzi dbających o własne interesy.

Majątek Michaela _ był wart ponad miliard dolarów. Kiedy ktoś jest tyle wart, zawsze są wokół niego chciwi ludzie _ - powiedziała.

Tagi: michael jackson, styl, wiadomości, wiadmomości, highlife, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz