Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Michael Jackson zamordowany?

0
Podziel się:

Morderstwa nie wyklucza szef policji z Los Angeles William Bratton. Czeka na wyniki autopsji.

Michael Jackson zamordowany?
(PAP/EPA)

Szef policji z Los Angeles William Bratton nie wyklucza, że Michael Jackson mógł być zamordowany. W wywiadzie dla telewizji CNN oświadczył, że śledczy muszą zaczekać na wyniki autopsji - informuje agencja dpa.

Dopiero konsultacje z lekarzem sądowym rozstrzygną, czy sprawa ta będzie traktowana jako kryminalna. Dopóki to nie nastąpi będzie prowadzone _ szeroko zakrojone dochodzenie _ - powiedział Bratton. Śledczy zamierzają sprawdzić przyjmowane przez Jacksona leki oraz przesłuchać jego licznych lekarzy.

ZOBACZ RELACJĘ CNN (ang):

Według CNN mogą minąć jeszcze nawet dwa tygodnie zanim znane będą oficjalne wyniki badań toksykologicznych. Nie ma jeszcze również wyników niezależnej sekcji zwłok, którą zleciła rodzina Jacksona.

Król popu zmarł niespodziewanie 25 czerwca w wieku 50 lat z powodu problemów kardiologicznych. Władze podejrzewają, że przyczyna śmierci piosenkarza związana jest z jego uzależnieniem od leków.

Czytaj w Money.pl
*Jackson zostawił długi i miliard dolarów majątku * Analitycy z Wall Street oceniają, że król popu zostawił po sobie długi opiewające na pół miliarda dolarów. Dla spadkobierców nie powinien być to problem, bo gwiazda Jacksona znowu zabłyśnie.
*Jackson ofiarą lekarza? \"Wyglądał na zdrowego\" * Według osób, z którymi Michael Jackson stykał się w ostatnich dniach swego życia, król popu wyglądał na całkiem zdrowego, nawet na krótko przed swą nagłą śmiercią .
*Stres i leki zabiły Jacksona? * Amerykańscy patolodzy sprawdzają, co było przyczyną nagłej śmierci Michaela Jacksona. W Los Angeles trwa sekcja zwłok słynnego piosenkarza. Wyniki wszystkich testów mogą być jednak znane dopiero za kilka tygodni. Legendarny muzyk zmarł w Los Angeles w wieku 50 lat.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)