Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Miedwiediew i Putin ocieplają wizerunki

0
Podziel się:

Spędzili wspólnie dzień na motorówce i wędkowaniu.

Miedwiediew i Putin ocieplają wizerunki
(kmu.gov.ua)
bETwISzp

Dmitrij Miedwiediew i Władimir Putin ocieplają wizerunek tandemu rządzącego Rosją. Prezydent i premier wybrali się razem na ryby, a potem nurkowali. Zdjęcia ze wspólnej zostały opublikowane na stronie internetowej Kremla.

Putin i Miedwiediew spotkali się na łonie natury w okolicach Astrachania. Jak informuje oficjalna strona prezydenta - _ odbyli wycieczkę motorówkami po Wołdze, wędkowali, a następnie zapoznali się z podwodnym światem rzeki _. Ze zdjęć wynika, że obaj politycy bardzo dobrze się w swoim towarzystwie bawili, podczas łowienia ryb byli bardzo skoncentrowani, a wędkowanie udało się - na jednej z fotografii Dmitrij Miedwiediew trzyma schwytaną przez siebie rybę.

Wspólna wycieczka i sesja zdjęciowa, pokazująca Putina i Miedwiediewa jako dobrych kolegów, miały miejsce w momencie, kiedy obserwatorzy zwracali uwagę na coraz większy dystans dzielący obu rządzących Rosją polityków.

bETwISzr

Coraz częściej mówi się, że będą rywalami w walce o prezydencki fotel w zaplanowanych na marzec wyborach. Władimir Putin był prezydentem Rosji w latach 2000-2008. Po zakończeniu drugiej kadencji, w wyborach poparł Miedwiediewa, który zdecydowanie wygrał i od trzech lat zasiada na Kremlu.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/95/t139615.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/miedwiediew;vs;putin;nie;chodzi;o;show,160,0,831648.html) Miedwiediew vs. Putin? Nie chodzi o show Prezydent Rosji niebawem podejmie decyzje, czy wystartuje w wyborach prezydenckich.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/129/t94081.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/putin;w;sondazach;przed;miedwiediewem,240,0,812272.html) Putin w sondażach przed Miedwiediewem Według Centrum Lewady, zaufanie do premiera Putina deklaruje wciąż 70 proc. obywateli Rosji, a do prezydenta Miedwiediewa - 65 proc.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/129/t103297.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/miedwiediew;wyprzedzil;putina;ale;tylko;w;moskwie,51,0,753971.html) Miedwiediew wyprzedził Putina w sondażach W stolicy Rosji w wyborach prezydenckich zwyciężyłby aktualny prezydent.
bETwISzS
KOMENTARZE
(0)