Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
scott
05.01.2007 13:52

Milion dolarów za zmianę imienia

Pewien Amerykanin postanowił z pomocą internautów zmienić imię i na tym zarobić.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Pewien Amerykanin postanowił z pomocą internautów zmienić imię i na tym zarobić. *

Obecnie nazywa się Scott MacDonald. Znudzony jednak swoim imieniem i zachęcony zyskami z internetowych licytacji, postanowił zmienić imię w dość nietypowy sposób.

Na _ swojej stronie internetowej _ zaprasza internautów do licytacji. Ten, kto da więcej, będzie mógł wybrać nowe imię dla Scotta. On godzi się na wszystko.

Do chwili publikacji tej informacji w naszym portalu, chłopak dostał 23 ZOBACZ TAKŻE: Jak zarobić milion dolarów?propozycje, z których ostatnia - Finest Freshest Fastest, będzie wiązała się z otrzymaniem ponad 36 000 dolarów. Spodziewa się sześciocyfrowego zysku.

Takie imię wydaje się dość absurdalne, ale w kontekście innych licytowanych propozycji taka nie jest. W historii licytowanych imion znalazły się: Mr Clean, Vanilla Ice, Mr Kontraband, Fermata Vessel, Oprah Winfrey i wiele innych.

Licytacja zostanie zakończona 2 lutego, kiedy po odebraniu wynagrodzenia Scott uda się do urzędu, żeby ostatecznie potwierdzić zmianę imienia. Kiedy natomiast odbierze nowy paszport, uda się do Tajlandii, żeby tam wesprzeć finansowo _ ośrodek dla dzieci chorych na AIDS _. Zamierza im przekazać 10% tego, co zarobi na zmianie imienia.

Tagi: scott, styl, highlife, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz