Notowania

miss polski
04.08.2008 10:50

Miss Polski 2008 wybrana

20-letnia Klaudia Ungerman będzie reprezentować Polskę podczas wyborów Miss World.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Michałowski)

ac">fot: PAP/Grzegorz Michaowskifot: PAP/Grzegorz Michaowski[ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://www.money.pl/galeria/nowa;miss;polski,galeria,1304,0.html)20-letnia Klaudia Ungerman z Łobeza (woj.zachodniopomorskie) została Miss Polski 2008. Będzie ona reprezentować nasz kraj podczas wyborów Miss World 2008, które odbędą się jesienią na Ukrainie.

Klaudia Ungerman została także miss internetowego You Tube.

Gala finałowa Miss Polski 2008 odbyła się w niedzielę wieczorem w amfiteatrze nad Wisłą w Płocku. W konkursie startowało 28 dziewcząt w wieku od 18 do 24 lat.

Finalistki oceniało 10-osobowe jury, w którym zasiadali m.in: producent gali Gerard Parzutek, aktorki - Grażyna Wolszczak i Agnieszka Popielewicz, a także rajdowiec Krzysztof Hołowczyc i dziennikarz sportowy Mateusz Borek.

Tytuł I wice Miss Polski 2008 zdobyła 21-letnia Julia Piątek z Gdańska, a II wice Miss Polski 2008 została 18-letnia Marta Marciszek z Głogowa.

Fotoreporterzy przyznali tytuł Miss Foto 21-letniej Annie Bogusiewicz z Lublina, natomiast głosami internautów na Miss Internetu wybrano 21-letnią Katarzynę Kuzdralińską, także z Lublina.

Wszystkie finalistki zaprezentowały się w strojach wieczorowych, kąpielowych i sukniach ślubnych. Na widowni obecne były ich rodziny, które dopingowały dziewczęta.

Gwiazdami gali finałowej byli: zwyciężczyni festiwalu Eurowizja ukraińska piosenkarka Rusłana, zespół Kombii, Łukasz Zagrobelny i Piotr Polk.

Finał wyborów Miss Polski 2008 był pierwszą imprezą, którą zorganizowano w nowo wybudowanym amfiteatrze nad Wisłą w Płocku, który pomieścić może 1.600 widzów.

*ZOBACZ MISS POLSKI, KLAUDIĘ UNGERMAN! *

Na którą z kandydatek na miss byś głosował?

PODYSKUTUJ O TYM NA FORUM

Tagi: miss polski, styl, wiadmomości, gospodarka, highlife, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz