Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Naomi Campbell uwodzi nowym zapachem

0
Podziel się:

Delikatność perfum podkreśla różowy flakonik, natomiast cętki i pomponik doczepiony do buteleczki dają wyraz ich drapieżnej stronie.

Naomi Campbell uwodzi nowym zapachem

W ubiegły weekend dobiegła końca kampania perfum z nowej linii kosmetyków sygnowanych przez Naomi Campbell. Prezentacja zapachu CAT DELUXE odbywała się w popularnych klubach sześciu polskich miast.

Delikatność zapachu podkreśla różowy flakonik, natomiast cętki i pomponik doczepiony do buteleczki dają wyraz jego drapieżnej stronie. Stąd też grupę docelową stanowiły młode kobiety stawiające na wdzięk i dziewczęcość, a jednocześnie na indywidualny styl, lubiące frywolną zabawę i kokieterię. CAT DELUXE to zapach dla dziewcząt pewnych siebie, atrakcyjnych, chcących uwodzić, a nawet prowokować. Najlepiej oddają to słowa samej autorki zapachu, Naomi Campbell: „Nie można zbliżyć się do kobiety bardziej niż przez jej zapach. CAT DELUXE to coś więcej niż tylko perfumy… To pełne wyrażenie jej stylu, śmiałości, chęci bycia atrakcyjną, jej pewności siebie i świadomości posiadania subtelnej mocy uwodzenia.”

styl
highlife
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)