Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
eto
30.06.2009 09:04

Nie chce zarabiać najwięcej na świecie. Kto to?

Samuel Eto'io otrzymał kosmiczną ofertę z Manchesteru City. Ale zastanawia się, czy z niej skorzystać

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Samuel Eto'o otrzymał kosmiczną ofertę z Manchesteru City. Ale zastanawia się, czy z niej skorzystać

O tym, że kameruński piłkarz rozważa możliwość odrzucenia oferty, po której przyjęciu - według słów prezydenta FC Barcelona Joana Laporty - zostałby najlepiej opłacanym piłkarzem świata, informuje serwis CNN.

Stacja powołuje się na słowa agenta piłkarza, który w jednej z hiszpańskich rozgłośni powiedział, że jeżeli _ sprawa nie odwróci się o 180 stopni, to Eto'o zostanie w Barcelonie _.

28-letni napastnik i jeden z najlepszych strzelców w historii FC Barcelona ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z Dumą Katalonii. Piłkarz nie jest zadowolony z tego, że próbuje się go wypchnąć na siłę z klubu.

Pojawiła się też informacja, że Eto'o chce od klubu 15 mln euro za to, że zgodzi się na odejście z klubu. Za rok - po wygaśnięciu umowy - będzie mógł bowiem odejść za darmo.

Wielu komentatorów sportowych uważa, że to szantaż wobec klubu i jest oburzonych żądaniami Kameruńczyka. - _ Kto wie, czy inne kluby w geście solidarności nie powinny zrezygnować z zatrudnienia Kameruńczyka. Chyba, że wycofa się ze wszystkiego, obróci wszystko w żart, zwali na niedoinformowane media... wybór wykrętów jest szeroki. Inaczej to będzie śmierć cywilna tego zawodnika _ - komentuje Michał Pol z portalu sport.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

Raport Money.pl
*Miliony euro w Lidze Mistrzów. Ale nie dla Polaków * Zwycięzca Ligi Mistrzów może zarobić nawet 110 mln euro. Każdy uczestnik rozgrywek grupowych ma zagwarantowane 5,4 mln euro. O takich pieniądzach polskie kluby mogą tylko pomarzyć. Czytaj w Money.pl
Tagi: eto, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, highlife, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz