Notowania

playboy
02.10.2008 16:15

Playboy obnaża Wall Street

Magazyn szuka kobiet z Wall Street do sesji zdjęciowej. Chce polepszyć nastroje inwestorów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Katarzyna Cegłowska)

*Magazyn szuka kobiet z Wall Street do sesji zdjęciowej. Chce polepszyć nastroje inwestorów. *

Jak podała agencja Reuters Playboy rozpoczął poszukiwania kobiet pracujących na Wall Street, które zgodziłyby się pozować do rozkładówki do lutowego wydania miesięcznika. W ten sposób redakcja Playboya postanowiła pocieszyć amerykańskich inwestorów.

_ Kiedy wiadomości z rynku są złe, może właśnie to wywoła uśmiech na twarzach ludzi _ - powiedział agencji Gary Cole, fotoedytor Playboya.

Miesięcznik poszukuje obecnych i byłych pracownic instytucji finansowych, jednak najbardziej zainteresowany jest finansistkami z wyższej kadry kierowniczej. Docelowo chciałby zebrać 20 kobiet.

Podstawowe wymagania nie są wysokie: kandydatka musi pracować w instytucji finansowej (lub niedawno w niej pracowała) oraz musi mieć skończone 18 lat.

Gary Cole jest pewny powodzenia castingu. Według niego odpowiednich kandydatek są _ tysiące tysięcy _.

Playboy: Kobiety_ _GPW?

Takie pocieszenie przydałoby się także naszym inwestorom, których portfele uszczupliły się nawet więcej niż ich kolegów zza Oceanu. Marcinowi Mellerowi, redaktorowi naczelnemu polskiej edycji magazynu, pomysł bardzo się podoba.

_ Pomysł jest świetny, szczególnie biorąc pod uwagę obecną sytuację na giełdach. Jestem jednak trochę sceptyczny co do szans powodzenia samego castingu. _- powiedział.

_ Polska jest jednak bardziej konserwatywna niż USA, chociaż środowisko finansów bardzo liberalne _ - dodał Marcin Meller.

Wszyscy chyba jesteśmy pewni, że odpowiedni kobiety znalazłby się i u nas. Prawda?

Tagi: playboy, wall street, magazyn, wiadomości, gospodarka
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz