Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
styl
03.03.2008 11:38

Pracownice Expobanku nago w kalendarzu

Rozebrały się zarówno kasjerki, jak i top menedżerki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Expobank)

*To nietypowa promocja jak na instytucję finansową. Rozebrały się zarówno kasjerki, jak i top menedżerki. W tym banku można widocznie szybko awansować, bo wiek modelek nie przekracza 33 lat. *

Kiedy bank inwestycyjny Barclays przedstawił ofertę przejęcia Expobanku, zapewne nawet nie spodziewał się, że w cenę 373 mln funtów wliczone są takie atrakcje. Rosyjski bank wydał nietypowy kalendarz na 2008 rok. Pojawiają się w nim skąpo odziane kobiety zatrudnione w banku.

Na jednej ze stron pojawia się ekonomistka z działu ds. obsługi zamożnych klientów Anna Pogodina, na innej - jej szefowa Julia Kovyneva, dalej senior manager Maria Guterman oraz manager sprzedaży Yevgenia Trusilova.

Pomysłodawcą tego projektu jest jeden z członków rady nadzorczej rosyjskiego banku. Uważa on, że w ten sposób podkreśla się innowacyjne podejście do biznesu oraz wagę ciągłe interakcji z klientem w tworzeniu nowych produktów finansowych.

Jak twierdzi rzecznik banku w rozmowie z dziennikarzem Daily Mail, znamienne jest też zaangażowanie pracowników w przygotowanie tego kalendarza. Podobno "modelki z banku" nie dostały dodatkowego wynagrodzenia za sesję reklamową.

Tagi: styl, gospodarka, highlife, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz