Notowania

Przejdź na
rosja
17.11.2010 14:20

Rosjanie wybieraja imię dla nowego psa Putina

Premier Rosji sam zaproponował, by przysyłali mu propozycje. Od Bobo po Putinga.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Premier Rosji Władimir Putin zaproponował Rosjanom, by wybrali imię dla jego nowego pieska, którego dostał od premiera Bułgarii Bojko Borysowa podczas niedawnej wizyty w Bułgarii - poinformowała prasa rosyjska.

_ Władimir Putin jeszcze nie wymyślił, jak nazwać szczeniaka owczarka bułgarskiego, który został mu podarowany podczas wizyty w Bułgarii. Rosjanie mogą pomóc szefowi państwa wybrać imię _ - napisano w komunikacie na stronie Putina http://premier.gov.ru. Jak dodano, szczeniak jest samcem.

_ Dzień dobry, szanowny W.W. (Władimir Władimirowicz)! Dla Pana nowego pieska proponuję imię Bobo, gdyż jest to prezent od Bojko Borysowa _ - napisał aleck2000.

Roman z Petersburga zaproponował natomiast imię Puting. To tylko niektóre z propozycji. 2,5-miesięczny nowy piesek Putina już przeszedł krótką obowiązkową kwarantannę, jest całkowicie zdrowy i przebywa w rezydencji premiera Nowo-Ogariowo pod Moskwą. Jeszcze nie poznał 11-letniego czarnego labradora Putina o imieniu Koni. Oprócz tych dwóch psów Putinowie mają jeszcze dwa, należące do żony premiera, Ludmiły.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: rosja, putin, pies, imię, plebiscyt, styl, wiadmomości, gospodarka, highlife, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz