Notowania

Przejdź na
palin
25.11.2010 19:36

Sarah Palin chce wspierać nie tę Koreę

Czołowa przedstawicielka prawicowych populistów popełniła kolejny błąd.

Podziel się
Dodaj komentarz
(geerlingguy/CC/Flickr)

Sarze Palin - czołowej przedstawicielce prawicowych populistów w USA - pomyliły się Koree. Jej pomyłka robi furorę w internecie i w wiadomościach telewizyjnych.

W wywiadzie telefonicznym, prowadzonym na żywo przez prezentera radiowego Glenna Becka, Palin wypowiedziała się o _ naszych północnokoreańskich sojusznikach _.

Dalsza część jej odpowiedzi na pytanie o stanowisko USA w związku z niedawnym ostrzelaniem południowokoreańskiej wyspy przez Koreę Północną nie pozostawiła wątpliwości co do tego, że Sarah Palin po prostu się przejęzyczyła. Ale wpadka to wpadka. Internetowe blogi i doniesienia prasowe są pełne kpiących tytułów.

Media przypominają oczywiście, że Palin - była gubernator Alaski, kandydatka Republikanów na wiceprezydenta USA w 2008 roku - nie po raz pierwszy ma kłopoty z problematyką międzynarodową.

Podczas kampanii wyborczej w 2008 roku Palin powoływała się na swe doświadczenie w sprawach polityki zagranicznej, wynikające m.in. z tego, że z jej domu na Alasce widać Rosję. Dała się też zwieść kanadyjskiemu komikowi, który zadzwonił do niej, podając się za prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego. Palin porozmawiała sobie z _ francuskim prezydentem _ m.in. o polowaniu i o swych ambicjach politycznych.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/254/t89086.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/highlife/artykul/sarah;palin;sciaga;na;przemowieniach,223,0,586207.html) Sarah Palin ściąga na przemówieniach Była kandydatka na wiceprezydenta USA zapisała na dłoni hasła z przemówienia.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/244/t22516.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sarah;palin;kim;jest;kandydatka;na;zastepce;mccaina,17,0,366097.html) Sarah Palin. Kim jest kandydatka na zastępcę McCaina? Kandydatka na wiceprezydenta USA wywołała polityczny huragan.
Tagi: palin, sarah, korea, błąd, styl, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, highlife, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz