Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
william
27.04.2011 12:14

Ślub Williama i Kate. Nagie koszmary

Brytyjskie tabloidy prześcigają się w doniesieniach na temat zbliżającego się ślubu księcia Williama i Kate Middleton. Niektóre z informacji mają iście metafizyczny charakter

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Dziennik _ The Sun _ pisze o sennych koszmarach panny młodej. Gazeta powołuje się na zaufane źródło z kręgu znajomych Kate. Tajemniczy informator mówi, że panna Middleton od pewnego czasu budzi się zlana potem.

Śni jej się bowiem, że stoi u boku Williama przed ołtarzem i nagle zdaje sobie sprawę z tego, że jest zupełnie naga, a wszyscy dookoła, w tym sama królowa, patrzą na nią zdumionym wzrokiem._ - Kate chciałaby już mieć za sobą ten cały ślub _- mówi jej znajomy.

Z kolei _ Daily Mail _skupia się na siostrze Kate i zarazem jej druhnie, Pippie Middleton, która uczestniczy w organizacji imprezy weselnej. Siostra jest podobno niezwykle wymagająca. Postanowiła, że formuła wesela będzie możliwie nowoczesna. W tej kwestii zgadza się z Williamem, który również nie chce tradycyjnej, sztywnej imprezy - pisze Daily Mail.

Amerykańscy fanatycy rodziny królewskiej najeżdżają Londyn (AP, ang.):

Gazety rozpisują się też o najbardziej szalonych dowodach miłości dla młodej pary. Zamieszczają zdjęcia na przykład hydraulika Baza, który wytatuował sobie na przednich zębach wizerunki Kate i Williama.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.platine.pl/i/art/161/138145_tiny.jpg ) ] (http://platine.pl/kate-i-william-maja-swojego-fotografa-0-818141.html) Kate i William mają swojego fotografa Jedyną osobą, która zostanie dopuszczona do młodej pary w trakcie ceremoni zaślubin i wesela z aparatem fotograficznym będzie Hugo Burnard, nadworny portrecista królewski.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/46/t138030.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/arystokracja;i;celebryci;beda;na;slubie;ksiecia;williama;z;kate;middleton,20,0,817428.html) Arystokracja i celebryci będą na ślubie księcia Williama z Kate Middleton Pojawią się odtwórca roli Jasia Fasoli - Rowan Atkinson, Elton John, David Beckham z żoną Victorią oraz książę Monako Albert II.
Tagi: william, styl, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, highlife, IAR, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz