Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
jackson
29.06.2009 08:21

Śmierć Jacksona. Wciąż wiele wątpliwości

Lekarz zapewnia, że nie wstrzykiwał gwiazdorowi środków przeciwbólowych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*Ojciec Michaela Jacksona - Joseph powiedział, że jego rodzina ma wiele wątpliwości w sprawie okoliczności śmierci syna. *

Tymczasem lekarz, który był w domu piosenkarza przed jego śmiercią zaprzecza, że wstrzykiwał mu silne środki przeciwbólowe.

Joseph Jackson pojawił się wczoraj na wręczeniu nagród Black Entertainment Television. Przed uroczystością udzielił wywiadu telewizji CNN, w którym poinformował, że wraz z żoną Catherine przejmują pełną kontrolę nad sprawami, jakie pozostawił syn i trójką jego dzieci. Joseph Jackson powiedział, że czuje się świetnie, a rodzina ma się dobrze i zapowiedział, że zakłada wytwórnię płytową.

Zobacz co Joseph Jackson mówi o śmierci swojego syna (AP, ang.):

Zapytany, czy ma wątpliwości w sprawie okoliczności śmierci Michaela, Joseph Jackson odpowiedział. _ Mam wiele wątpliwości. Nie mogę mówić o szczegółach, ale nie podoba mi się to, co się stało _. Rodzina domaga się m.in. przeprowadzenia ponownej autopsji.

Osobisty lekarz Michaela Jacksona doktor Conrad Murray został w sobotę przesłuchany przez policję. Wczoraj jego adwokat Edward Chernoff powiedział agencji AP, że Murrray znalazł Michaela Jacksona nieprzytomnego w łóżku.

Piosenkarz nie oddychał i miał słaby puls. Według Chernoffa, doktor Murray próbował ratować Jacksona poprzez sztuczne oddychanie. Adwokat dodał, że jego klient nie podał piosenkarzowi żadnych leków, które mogłyby przyczynić się do jego śmierci.

Tagi: jackson, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, highlife, IAR, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz