Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Katarzyna Ogórek
|

Sprawdź, które miejsce zajmujesz na liście najbogatszych!

0
Podziel się:

Powstała specjalna strona internetowa, na której każdy może sprawdzić, które miejsce zajmuje na globalnej liście płac.

Sprawdź, które miejsce zajmujesz na liście najbogatszych!

Powstała specjalna strona internetowa, na której każdy może sprawdzić, które miejsce zajmuje na globalnej liście płac.

Coroczna publikacja listy najbogatszych, którą ogłasza magazyn Forbes, staje się nudną tradycją. Po pierwsze, dlatego że od kilku lat niewiele się na niej zmienia, a po wtóre - dlatego, że jest ona skierowana do bardzo wąskiej grupy czytelników. Bo kogo interesuje to, że majątek Billa Gates'a zwiekszył się o kilka miliardów dolarów? On o tym wie nie od dziś, a w życiu etatowych śmiertelników taka wiadomość zupełnie nic nie zmienia.

Dla nich właśnie przygotowano równoległą listę (na stronie www.globalrichlist.com), która gromadząc wpisy internautów o zarobkach, tworzy światowe statystyki. Po wpisaniu miesięcznych przychodów w określonej walucie, na ekranie pojawia się oś, a na niej zaznaczenie prezentujące Twoją wypłatę w globalnym kontekście. Poniżej wyświetla się również szacunkowa liczba osób, które zarabiają (uwaga!) mniej od Ciebie!

Strona z rankingiem dedykowana jest tym, którzy chcieliby wspomóc akcje charytatywne i ma za zadanie uświadomić bogatym, jak niewiele trzeba, żeby wspomóc tych, którzy zajmują najodleglejsze miejsca na liście najzamożniejszych.

I choć powinno się zawsze "równać do liderów", to jednak niezwykle pocieszający jest fakt, że udało się wyprzedzić na wyścigu do wielkich pieniędzy kilka miliardów ludzi...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)