Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
tiger woods
12.12.2009 11:39

Tiger Woods zawiesił karierę

Najsłynniejszy golfista na świecie bezterminowo zawiesił swoje występy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Keith Allison/CC/Flickr)

*Najsłynniejszy golfista na świecie Tiger Woods bezterminowo zawiesił swoje występy sportowe. Woods przyznał się do zdrady swojej żony i oświadczył, że chce ratować małżeństwo. *

Skandal obyczajowy z Tigerem Woodsem w roli głównej rozpoczął się dwa tygodnie temu od niegroźnego wypadku. Sportowiec, w środku nocy uderzył swoim samochodem w hydrant i drzewo. Dziwaczny wypadek spowodował falę spekulacji i plotek. Przy okazji media zainteresowały się artykułem prasowym o pozamałżeńskim związku słynnego golfisty z menedżerką nocnego klubu. Później pojawiła się kelnerka z Las Vegas, która sama ogłosiła, że miała romans z Woodsem.

Kobieta z każdego zrobi milionera
Od wybuchu skandalu gazety z USA i Wielkiej Brytanii wskazały łącznie 11 kobiet( w tym gwiazdę porno), z którymi rzekomo zdradzał on swoją żonę - 25 letnią Szwedkę Elin Nordegren. Początkowo Woods milczał. Później przeprosił rodzinę za _ niewłaściwe zachowanie _. W końcu wczoraj przyznał się do zdrady, zapowiedział próbę ratowania małżeństwa i poprosił o uszanowanie jego prywatności.

Tiger Wooods jest jednym z najbogatszych sportowców na świecie. Dzięki niezwykłemu talentowi i nieskazitelnemu wizerunkowi zarabiał setki milionów dolarów na kontraktach z takimi firmami jak Pepsi, Gatorade, Gilette czy Nike. Mimo skandali i zawieszenia udziału w zawodach, żadna z tych firm jak dotąd nie zerwała z nim współpracy.

Tagi: tiger woods, golf, skandal, styl, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, highlife, IAR, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz