Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
madonna
07.08.2009 11:45

Ważą się losy koncertu Madonny

Wydanie pozwolenia zależy od dzisiejszej decyzji straży pożarnej o zabezpieczeniu koncertu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*Warszawscy strażacy analizują dokumentację koncertu, którą o godz. 9. dostarczyli im organizatorzy imprezy. Od opinii straży pożarnej o zabezpieczeniu koncertu zależy wydanie pozwolenia przez władze miejskie. *

Starszy aspirant Grzegorz Trzeciak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej powiedział, że dostarczone rano dokumenty miały być pozbawione formalnych błędów. Jeszcze wczoraj organizatorzy złożyli dokumenty, do których strażacy mieli wiele zastrzeżeń. Grzegorz Trzeciak wyjaśnił, że brakowało, na przykład, dokumentacji dotyczącej budowy sceny. Błędnie określono drogi ewakuacji z poszczególnych sektorów, część z nich pokrywała się z drogami dojazdowymi dla służb ratunkowych.

Grzegorz Trzeciak podkreśla, że opinia straży nie jest decydująca, ale na ogół ma duży wpływ na decyzję władz miejskich. Zapewnił, że jeszcze dziś straż wyda opinię na temat przygotowania do koncertu.

Przewidziany na 15 sierpnia koncert Madonny wzbudza wiele kontrowersji. Niektóre środowiska katolickie zwracają uwagę, że znana z artystycznych prowokacji wokalistka ma wystąpić w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Zobacz spot reklamujący warszawski koncert Madonny:

Czytaj w Money.pl
*Madonna pierwszy raz w Polsce. Bilety nawet po 1100 złotych * Money.pl dowiedział się, że cały koncert będzie kosztował sześć milionów dolarów, z tego połowę zainkasuje Madonna. Czytaj w Money.pl
Tagi: madonna, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, highlife, IAR, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz