Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wygraj na aukcji spotkanie z Greenspanem!

0
Podziel się:

Wystarczy wygrać aukcję organizowaną przez fundację Robert F. Kennedy Memorial.

Wygraj na aukcji spotkanie z Greenspanem!
(EPA/PAP)
bFgjOmhx

Epizod w filmie "Public enemies" u boku Johnny'ego Deppa, lekcja tenisa u samego Andre Agassiego czy herbata w towarzystwie Alana Greenspana i jego żony Andrei Mitchell?

Czemu nie? Wystarczy wygrać licytację w serii aukcji organizowanych przez Robert F. Kennedy Memorial, organizację zajmującą się obroną praw człowieka.

Oprócz wymienionych, na witrynie internetowej Charitybuzz.com można prześledzić przebieg kilkudziesięciu innych aukcji. W zeszłym roku za herbatkę z byłym szefem Banku Rezerw Federalnych zapłacono aż 45 tysięcy dolarów. Obecnie najwyższa oferta wynosi 16 tys., ale do 12.48 siódmego maja wszystko może się jeszcze zmienić...

bFgjOmhz

O wiele większym zainteresowaniem cieszy się aukcja z Johnnym Deppem w roli głównej. Złożono już 13 ofert (pod większością mogą się zapewne podpisać panie), a aby przebić najwyższą z nich, trzeba pomniejszyć stan konta aż o 37 tys. dolarów. Aukcja kończy się dopiero za 9 dni, niewykluczone więc, że padnie jakiś rekord.

Dla licytujących najwięcej warta okazuje się jednak lekcja gry w tenisa z Andre Agassim. Do jej zakończenia pozostały jeszcze dwa dni, a stawki sięgnęły ponad 70 tysięcy dolarów.

bFgjOmia
styl
highlife
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)