Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
jackson
14.07.2009 07:45

Za kilka dni może poznamy przyczynę śmierci Jacksona

Do końca tygodnia mają być znane wyniki badań toksykologicznych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Urząd koronera miasta Los Angeles poinformował w poniedziałek, iż najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu będą znane wyniki badań toksykologicznych Michaela Jacksona, które pomogą ustalić przyczynę zgonu piosenkarza.

Zastępca koronera Ed Winter powiedział, że już są znane niektóre rezultaty badań, mających określić, jakie substancje "król popu" miał w swoim organizmie w chwili śmierci. Pozostałe wyniki będą znane pod koniec bieżącego tygodnia lub na początku przyszłego.

Winter dodał, że urząd ogłosi, kiedy zostaną zakończone wszystkie analizy, a wyniki opublikuje dzień później.

Michael Jackson zmarł 25 czerwca.

Władze badają trop sugerujący, że gwiazdor zażył duże ilości leków. Wśród środków znalezionych w domu piosenkarza był m.in. Diprivan, silny środek znieczulający stosowany do narkozy, podawany tylko w szpitalach.

Czytaj w Money.pl
*Jackson zostawił długi i miliard dolarów majątku * Analitycy z Wall Street oceniają, że król popu zostawił po sobie długi opiewające na pół miliarda dolarów. Dla spadkobierców nie powinien być to problem, bo gwiazda Jacksona znowu zabłyśnie.
*Jackson ofiarą lekarza? \"Wyglądał na zdrowego\" * Według osób, z którymi Michael Jackson stykał się w ostatnich dniach swego życia, król popu wyglądał na całkiem zdrowego, nawet na krótko przed swą nagłą śmiercią .
*Stres i leki zabiły Jacksona? * Amerykańscy patolodzy sprawdzają, co było przyczyną nagłej śmierci Michaela Jacksona. W Los Angeles trwa sekcja zwłok słynnego piosenkarza. Wyniki wszystkich testów mogą być jednak znane dopiero za kilka tygodni. Legendarny muzyk zmarł w Los Angeles w wieku 50 lat.
Tagi: jackson, król popu, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, highlife, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz