Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zamiast z Obamą rozmawia z Biedronką

0
Podziel się:

Lech Wałęsa spotkał się wczoraj z przedstawicielami sieci, z którą planuje współpracę.

Zamiast z Obamą rozmawia z Biedronką
(kprm.gov.pl)

Sieć handlowa Biedronka będzie współpracować z Fundacją Instytut Lecha Wałęsa. Niewykluczone, że sieć sklepów będzie wspierać finansowo działania Lecha Wałęsy i działania charytatywne wspierane przez byłego prezydenta.

Wczoraj Lech Wałęsa na swoich profilach w serwisach społecznościowych Blip i MojaGeneracja opublikował dokument potwierdzający ustalenia, że właściciel Biedronki będzie finansował jego działania. Wałęsa w swoim biurze w Gdańsku spotkał się z Kacprem Krasickim i Pawłem Ziółkiem występującymi w imieniu firmy Biedronka.

Biuro Lecha Wałęsy na serwisach społecznościowych poinformowało, że w Gdańsku ustalono, że odbędzie się _ spotkanie prezydenta Lecha Wałęsy w Gdańsku z kierownictwem Biedronki celem omówienia problemów pracowniczych firmy _. Według komunikatu, najlepszym terminem spotkania byłby początek lipca. Jak czytamy w komunikacie, Lech Wałęsa spotka się także z właścicielami i kierownictwem Biedronki w Portugalii, przy okazji swoich wykładów.

_ - Ustalono stałą współpracę Biedronki z Fundacją Instytut Lecha Wałęsa, a panowie Krasicki i Ziółek zobowiązali się rozmawiać z Biedronką na temat finansowania działań charytatywnych wspieranych przez Lecha Wałęsę i innych działań byłego prezydenta _ - podało w komunikacie biuro Lecha Wałęsy. Wczoraj nie udało się porozmawiać z Lechem Wałęsą na ten temat.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/7/t140295.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/obama;przwiozl;prestiz;nie;zniesienie;wiz,111,0,840303.html) Obama przwiózł prestiż, nie zniesienie wiz Zagraniczne media komentują pierwszy dzień wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych w Warszawie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/187/t75451.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/walesa;i;balcerowicz;nie;przyjda;na;spotkanie;z;obama,196,0,839876.html) Wałęsa i Balcerowicz nie przyjdą na spotkanie z Obamą Były prezydent tłumaczy się brakiem czasu. Według nieoficjalnych informacji, zaproszenie na spotkanie z Barackiem Obamą były prezydent otrzymał dziś rano. Były prezes NBP jest w Szwajcarii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/168/t140200.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/obama;w;polsce;poblogoslawi;gaz;lupkowy,207,0,839631.html) Obama w Polsce. "Pobłogosławi" gaz łupkowy? Stany Zjednoczone są piątym największym inwestorem w Polsce, a obroty handlowe Polski i USA w 2010 r. wyniosły około 7,3 mld dolarów.
kraj
styl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)