Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
centralwings
20.06.2006 12:17

Zaręczyny 10 000 metrów nad ziemią!

Na pokładzie samolotu linii Centralwings z Katowic do Dublina miała miejsce szczególna uroczystość.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Na pokładzie samolotu linii Centralwings z Katowic do Dublina miała miejsce szczególna uroczystość. W niezwykłej atmosferze, wysoko ponad ziemią jeden z pasażerów oświadczył się swojej wybrance. Był pierścionek z brylantem, kwiaty, szampan oraz samolot pełen świadków tej doniosłej chwili. *

„Na wysokości przelotowej 10 000 metrów postanowiłem się oświadczyć mojej dziewczynie Joannie. Przy pomocy personelu naziemnego lotniska Pyrzowice oraz ogromnej pomocy personelu pokładowego udało mi się całe przedsięwzięcie do ostatniej chwili utrzymać w tajemnicy przed moją wybranką" - wspomina Grzegorz Pawlas.

W czerwcu bieżącego roku przy współpracy Centralwings Grzegorz Pawlas zaskoczył nie tylko swoją dziewczynę, ale wszystkich pasażerów lotu z Katowic do Dublina. Zdecydował się oświadczyć na pokładzie samolotu polskich tanich linii lotniczych, aby upamiętnić zaręczyny w oryginalny sposób.

Wszyscy pracownicy Centralwings życzą parze narzeczonych dużo pomyślności i z niecierpliwością czekają na ogłoszenie daty ślubu! Niech niebiańskie chwile towarzyszą bohaterom tego niezwykłego wydarzenia przez całe życie.

Tagi: centralwings, styl, highlife, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz