Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Donald Tusk uhonorowany Super Wektorem 2007

0
Podziel się

Konfederacja Pracodawców Polskich rozdała WEKTORY 2007 i SUPER WEKTORA 2007. To prestiżowe wyróżnienie nie tylko w świecie gospodarki, ale także polityki, kultury i mediów.

Donald Tusk uhonorowany Super Wektorem 2007
bDXCfrAR

Konfederacja Pracodawców Polskich rozdała WEKTORY 2007 i SUPER WEKTORA 2007. To prestiżowe wyróżnienie nie tylko w świecie gospodarki, ale także polityki, kultury i mediów. Tradycyjnie statuetki zostały wręczone po raz szósty podczas dorocznego Balu Pracodawców, który odbył się 12 stycznia 2008 roku w Hotelu Hilton w Warszawie.

Laureaci Wektorów przecierają szlaki przedsiębiorcom, wskazując nowatorskie rozwiązania i koncepcje szczególnie istotne dla polskiej gospodarki oraz cenne z punktu widzenia rozwoju społecznego - opisuje doroczne nagrody Andrzej Malinowski, Prezydent Konfederacji Pracodawców

bDXCfrAT

Sponsorzy wydarzenia Polskich - Statuetka Wektora symbolizuje człowieka kroczącego z podniesioną głową, który nie zważa na przeszkody i przeciwności losu._ _

WEKTORY przyznawane są osobom, które swoją działalnością, w różnych dziedzinach gospodarki, wskazują kierunki mogące być wzorem dla innych, wytyczają godne naśladowania kierunki postępowania, są autorami nowatorskich rozwiązań szczególnie cennych dla polskiej gospodarki i życia społecznego. Wektory przyznawane są także za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi przedsiębiorczości.

SUPER WEKTORY *to *nagrody wyjątkowe z wyjątkowych. Przyznawane są za osiągnięcia wybitne, których konsekwencje wykraczają daleko w przyszłość. Super Wektorem honorowani są ludzie, którzy swoją ciężką pracą, twórczym myśleniem i aktywną działalnością przyczyniają się do wspólnego dobra, potrafią wznieść się ponad podziały, są otwarci na argumenty innych oraz utożsamiają się z celami całego społeczeństwa.

SUPER WEKTOR 2007:

- Donald Tusk (Prezes Rady Ministrów) i Waldemar Pawlak (Wicepremier, Minister Gospodarki) - za stworzenie wizji państwa opartego na rozwoju gospodarczym, wolności ekonomicznej, wyzwoleniu społecznej energii oraz zaufaniu i partnerskim dialogu.

bDXCfrAZ

WEKTORY 2007:

- Ludwik Sobolewski (Prezes Giełdy Papierów Wartościowych) - za stworzenie ,,New Connect" - nowego rynku Giełdy Papierów Wartościowych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz umacnianie Polskiego Parkietu na pozycji lidera rynków finansowych Europy Środkowej.
- Telekomunikacja Polska S.A. - za formułę łączenia biznesu z działalnością na rzecz dobra publicznego i współpracę narodowego operatora z samorządami, dzięki której internet ,,trafia pod strzechy".
- Dimitris Dimitradis (Prezydent Grupy ds.*Budżetu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno - Społecznego) - za twórczy wkład w rozwój ruchu europejskich pracodawców oraz uczynienie z Europejskiego Komitetu Ekonomiczno - Społecznego cenionego i liczącego się partnera instytucji Unii Europejskiej.
- *
Antonio Garrigues (Prezes Kancelarii Garrigues) - za najwyższe standardy wszechstronnej obsługi prawnej, dzięki której znacząco wzrosła liczba hiszpańskich inwestorów w Polsce. _ _
- Henryk Leszczyński (Prezes Zarządu PKS Szczecin Sp. z o.o.) *- za koncepcję prywatyzacji komunikacji zbiorowej zapewniającą najwyższe standardy obsługi i bezpieczeństwa pasażerów.
- *
Roman Młodkowski (szef TVN CNBC Biznes)
- za dziennikarską rzetelność, wiedzę i niestrudzoną popularyzację zasad wolnego rynku oraz ekonomicznego rozsądku.

bDXCfrBu
styl
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)