Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pis
23.01.2010 20:33

Internetowy atak na PiS

"Zrobimy wszystko, aby PiS nie wrócił już do władzy" - protestuje już kilka tysięcy użytkowników portalu społecznościowego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Ed Yourdon)

*Podejrzenie padło na posłankę PO Agnieszkę Pomaską. Stanowczo zaprzecza ona jednak temu, że mogłaby być inicjatorką akcji _ Zrobimy wszystko, aby PiS nie wrócił już do władzy! Kampania Społeczna _. *

Sobotni _ Nasz Dziennik _ napisał, że na serwisie społecznościowym facebook.com. pod taką nazwą powstała grupa przeciwników powrotu do władzy PiS, licząca ponad 4,2 tys. członków. Według gazety wśród nich jest właśnie posłanka PO.

_ - Nie jestem jednak inicjatorką akcji, a obecnie, od ponad tygodnia (choć chwilowo rzeczywiście tak było), nie widnieję nawet wśród blisko 5 tysięcy osób, które wspierają tę ideę. Nie wypowiadałam się również, jak sugeruje Nasz Dziennik, w tej sprawie, a moje zdjęcie nie pokazało się na profilu akcji (jak wskazuje fotomontaż w papierowym wydaniu na pierwszej stronie Naszego Dziennika). Aby jednak wybawić Nasz Dziennik z kłopotów i uchronić redakcję od konieczności zamieszczenia sprostowania, chętnie do akcji się przyłączę. Wśród nazwisk widzę tam nie tylko zwolenników PO, więc mam nadzieję, że swoją obecnością nie zepsuję obywatelskiego charakteru inicjatywy _ - dementuje posłanka Agnieszka Pomaska.

Na stronie internetowej grupy znaleźć można np. filmiki, zdjęcia i grafiki mające na celu wyśmianie polityków Prawa i Sprawiedliwości. A także dyskusje.

Nie są znani inicjatorzy tej społecznej akcji. Wiadomo na razie tylko, że powstała w połowie stycznia i stale rośnie w siłę.

Tagi: pis, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, media, pap, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz