Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
sainsbury's
17.07.2011 06:38

Jamie Oliver kończy współpracę z Sainsbury's

Znany kucharz chce poświęcić się projektom społecznym.

Podziel się
Dodaj komentarz
(fsse8info/CC/Flickr)

Znany kucharz Jamie Oliver kończy współpracę z brytyjską siecią supermarketów Sainsbury's.

Kucharz, którego umowa z handlowym potentatem opiewała na około miliona funtów rocznie, wystąpił w ponad 100 reklamach telewizyjnych i brał udział w wielu innych projektach reklamowych - donosi _ BBC _.

Współpraca Olivera i Sainsbury's zakończy się po wyemitowaniu pożegnalnej seriii reklam w czasie świąt Bożego Narodzenia. **

Jamie Oliver w reklamie Sainsbury's:

**

**

Oliver w wydanym oświadczeniu podkreśla, że dobrze będzie wspominał współpracę z Sainsbury's ale chce iść naprzód i poświęcić więcej uwagi swoim projektom społecznym, takim jak Jamie Oliver Foundation.

Także sieć sklepów powinna być zadowolona ze współpracy z gwiazdą TV. Gdy w 2005 r. Oliver w reklamie używał gałki muszkatułowej do spaghetti, sprzedaż przyprawy urosła aż o 400 proc.* *

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/191/t148671.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/spoty/artykul/w;czym;pierze;ubrania;legenda;heavymetalu,197,0,861893.html) W czym pierze ubrania legenda heavymetalu? Zobacz, jak Rob Zombie sprawdza się w roli reżysera komercyjnych spotów.
[ ( http://static1.menstream.pl/i/art/125/141437_tiny.jpg ) ] (http://menstream.pl/wiadomosci-sport/blisko-pol-miliona-za-glowe-malysza,0,859170.html) Blisko pół miliona za głowę Małysza Tylko w kwietniu reklamodawcy na wizerunku byłego skoczka narciarskiego, zarobili ponad dwa i pół miliona złotych.

Tagi: sainsbury's, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, media, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz