Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Materiały promujące Polskę w telewizji CNN

0
Podziel się:

CNN przygląda się, jak radzimy sobie z jednym z najtrudniejszych momentów w historii.

Materiały promujące Polskę w telewizji CNN
(hyku/CC/Flickr)

*Przez cały tydzień w programie _ i-List Poland _, prowadzonym z Warszawy, Wrocławia i Krakowa przez prezenterkę CNN Fionnualę Sweeney, będą nadawane wywiady, materiały przygotowane przez reportera Frederika Pleitgena i nagrania przysłane przez widzów. *

W cyklu emitowanym w wieczornym paśmie najwyższej oglądalności będą emitowane wywiady na żywo z polskimi gośćmi.

_ - CNN przygląda się jak Polska radzi sobie z przeciwnościami w jednym z trudniejszych momentów swojej historii _ - tak w spocie reklamującym _ i-List Poland _ autorzy cyklu nawiązują do tragedii smoleńskiej i do wyborów prezydenckich.

W programie dużo miejsca będzie poświęcone sytuacji ekonomicznej Polski - kraju, _ który jako jeden z niewielu w Europie odnotował wzrost gospodarczy podczas recesji _.

Oprócz tematów politycznych i ekonomicznych CNN zamierza przyjrzeć się kulturalnym i społecznym aspektom życia Polaków. Nie zabraknie nawiązań do obchodzonego Roku Chopinowskiego i przygotowań Polski do Euro 2012. CNN zachęca swoich widzów, aby przesyłali zdjęcia i wideo o Polsce.
_ - Co miesiąc przedstawiamy inny kraj, aby pokazać jaki wpływ ma on na świat. W czerwcu odwiedzamy Polskę i chcemy się dowiedzieć od Ciebie, co Ty najbardziej lubisz w tym kraju. Niezależnie czy w nim mieszkasz, czy go odwiedzasz, co chciałbyś powiedzieć światu o Polsce _ - zwraca się do widzów po polsku reporterka CNN Antonia Mortensen.

Dodaje, że najlepsze materiały zostaną wykorzystane podczas programu na antenie i na stronie internetowej poświeconej _ i-List Poland _. Na stronie internetowej zamieszczono także specjalny quiz wiedzy o Polsce.

Kolejne odcinki _ i-List Poland _ będą emitowane do piątku o godz. 21.00. Podsumowanie w sobotę o godz. 18.30. W tym cyklu CNN zaprezentowała wcześniej Francję, Macedonię, Gruzję i Bahrajn.

ZOBACZ TAKŻE:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)