Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rynek
24.03.2009 12:10

Połącz się z internetem za pomocą telewizora!

Philips wprowadza na rynek nową generację urządzeń wyposażonych w funkcję Net TV.

Podziel się
Dodaj komentarz

Philips wprowadza na rynek nową generację urządzeń wyposażonych w funkcję Net TV. Pozwala ona użytkownikowi łączyć się z internetem za pomocą telewizora. Teraz możemy przeglądać na dużym ekranie zasoby serwisów informacyjnych, rozrywkowych i wielu, wielu innych.

Nowa funkcja będzie dostępna we wszystkich europejskich telewizorach Philips serii 8000, 9000 oraz w modelu Cinema 21:9, które zostaną wprowadzone do sprzedaży w drugim kwartale br.

Net TV umożliwia wygodne przeglądanie stron internetowych i przełączanie ich za pomocą pilota. Do przeglądania sieci nie musimy dokupować set-top-boksu, nie trzeba też włączać komputera. Po wybraniu właściwej funkcji, telewizor automatycznie wyświetli stronę startową.

Urządzenia z funkcją Net TV można podłączyć do internetu używając przewodu sieciowego lub za pomocą Wi-Fi (tylko modele serii 9000 i Cinema 21:9).

Nowe telewizory Philips z funkcją Net TV z serii 8000 i 9000 będą dostępne od kwietnia i maja (w zależności od modelu), telewizor Cinema 21:9 pojawi się w sprzedaży w czerwcu tego roku.

Z funkcją Net TV firmy Philips użytkownik ma dostęp do stron z najnowszymi wiadomościami, serwisów drogowych, prognozy pogody, aukcji internetowych, portali społecznościowych, gier on-line, wirtualnych albumów zdjęć oraz portali umożliwiających udostępnianie wgranych przez siebie treści. Net TV została opracowana przy współpracy z wieloma znanymi serwisami internetowymi, których treść została dostosowana do wyświetlania na ekranie telewizora.

Wybrane serwisy działające z funkcją Net TV:

  • YouTube
  • TomTom
  • Ebay
  • MeteoGroup
  • Należąca do Accedo Broadband strona Funspot
  • MyAlbum.com
  • Netlog
Tagi: rynek, nowe, prognozy, marketing, sieci, nowa, urządzenia, youtube, styl, e-marketing, strategie, media, lifestyle
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz