Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
depp
14.01.2010 12:50

Pomnik Deppa stanął w Serbii

Monument przedstawia postać aktora wielkości naturalnej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(nicogenin/CC/Flickr)

Hollywoodzka gwiazda Johnny Depp został uhonorowany w Serbii pomnikiem, który przedstawia postać aktora wielkości naturalnej - podała agencja Associated Press.

Odsłonięcia pomnika dokonał w środę wieczorem znany reżyser serbski Emir Kusturica w trakcie festiwalu filmowego Kuestendorf, który organizuje co roku w utworzonym przez siebie skansenie Drvengrad w pobliżu miejscowości Mokra Gora w zachodniej Serbii. Gdy nie kręci, reżyser mieszka w stworzonym przez siebie skansenie - pisze agencja AFP.

To trzecia edycja festiwalu, na którym w ubiegłym roku honorowano Jima Jarmuscha, a w tym - Johnny`ego Deppa.

Aktor przybył do Serbii we wtorek. Po spotkaniu z prezydentem Serbii Borisem Tadiciem poleciał śmigłowcem do Drvengradu.

Kusturica powiedział, że Depp będzie jego gościem przez kilka dni. Razem mają nakręcić film, w którym aktor zagra Pancho Villę - przywódcę partyzantki chłopskiej w okresie rewolucji meksykańskiej z początku XX wieku

_ - Depp przeprowadzi kilka kursów mistrzowskich dla uczestników festiwalu, będzie pić wino, oglądać filmy i odwiedzi niektóre miejsca, gdzie będzie kręcony film o Pancho Villi _ - powiedział Kusturica.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: depp, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, media, pap, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz