Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prezydent
30.07.2009 08:03

Prezydent ma nową stronę www - za 363 tys. zł

Specjaliści oceniają, że strona jest dobra, ale warta ponad trzy razy mniej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(www.prezydent.pl)

Kancelaria Prezydenta zapłaciła za nową stronę internetową prezydenta 363 tysięcy złotych. Fachowcy zajmujący się przygotowaniem takich witryn mówią, że strona jest przyzwoita, ale... warta znacznie mniej. Około 100 tysięcy złotych.

Specjaliści przepytani przez _ Dziennik _ przyznają jednak, że witryna pracuje bardzo dobrze. _ _

_ - Jest mocno obciążona, bo teraz wchodzi na nią dużo osób, a mimo to, pracuje dość szybko. W dodatku została wykonana w krótkim czasie, bo zaledwie w 20 dni. To niewiele. Jest na pewno lepsza od starej strony _ - mówi informator _ Dziennika _.

Wysokie koszty strony urzędnicy uzasadniają kosztami dodatkowymi, takimi jak przygotowanie angielskiej wersji witryny, transferem obecnej strony prezydenta w nowe ramy oraz pełną obsługą techniczną do 2010 roku.

Na nowej stronie prezydenta zmieniły się kolory - dominują barwy niebieska i granatowa, nie ma biało-czerwonej. Nowością są interaktywne formy kontaktu, między innymi możliwość zadania pytania prezydentowi drogą mailową i blog. U góry strony pojawia się cytat dnia. Można też odbyć wirtualną wycieczkę po Pałacu Prezydenckim.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: prezydent, strona, internet, www, kosztowna, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, media, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz