Notowania

polsce
14.05.2009 09:10

Ruszają prace nad nowym projektem twórców Klatki B.

Akademiki 2009 - nowa produkcja A2 Multimedia. To pierwsze w historii polskiego internetu Campus LIVE Show.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bicycle Bob/CC/Flickr)

A2 Multimedia*, należący do ATM Grupy i Agory wydawca portalu Tivi.pl Seriale Internetowe wyprodukuje pierwsze w historii polskiego internetu Campus LIVE Show.*

Projekt pod roboczą nazwą _ Akademiki 2009 _ opiera się na video wyścigu czterech studentów z czterech akademików. Ich losy będą śledzić nie tylko umieszczone w pokojach kamery - uczestnicy przede wszystkim sami będą walczyć o popularność, kręcąc codziennie krótkie filmy ze swojego studenckiego życia. Do końca maja 2009 roku trwa rekrutacja uczestników do projektu.

Studenci rywalizować będą o _ kliki _ widzów, ponieważ najczęściej oglądane klipy każdego dnia zostaną nagrodzone gotówką. Dodatkowo 50 tys. zł. wygrywają ten pokój i ta ekipa, które przez dwa miesiące najbardziej zadziwią i zaszokują tysiące internautów.

_ _ Campus LIVE Show w internecie to absolutna nowość w Polsce. Jesteśmy przekonani, że to interaktywne wydarzenie spodoba się wszystkim młodym użytkownikom sieci.. W akademikach pokażemy to, czego jeszcze w Polsce nie było - życie studenckie on-line i nieograniczoną pomysłowość młodych mieszkańców domów studenckich _ _ - mówi Grzegorz Cholewa, Project Manager A2 Multimedia.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę http://www.tivi.pl/akademiki/.

Źródło: A2 Multimedia

Tagi: polsce, sieci, produkcja, nowa, nowość, video, projekt, styl, e-marketing, strategie, media, lifestyle
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz