Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sprawdź w internecie, ile możesz wypić

0
Podziel się:

Akcja "Ile mogę wypić?" to odzew na częste doniesienia o dużej liczbie pijanych porannych kierowców.

Sprawdź w internecie, ile możesz wypić

Akcja ,,Ile mogę wypić?" to odzew na częste (za częste) doniesienia o dużej liczbie pijanych porannych kierowców, wypadkach spowodowanych piciem alkoholu.

Ale to także walka z problemami pracodawców, którzy mają do czynienia z nie do końca trzeźwymi pracownikami.

Ile mogę wypić - to także przeciwstawienie się stereotypom i zasłyszanym przechwałkom, czy nawet licytacjom "kto wypije/wypił więcej" bez uświadamiania sobie skutków, jakie przynosi przystąpienie do pracy będącego ,,pod wpływem" szczególnie w branży TSL.

,,Stworzyliśmy darmowe narzędzia internetowe, które dadzą internautom bezcenną wiedzę. Nasi goście z łatwością mogą sprawdzić, ile mają alkoholu we krwi, a także zaplanować, ile mogą wypić, aby o dowolnej godzinie wytrzeźwieć i móc ruszać w drogę. Chcemy pokazać, jak ważna jest wiedza o tym, na ile możemy sobie pozwolić i kiedy unikać wsiadania do samochodu"- mówią twórcy akcji.

Na stronie www.IleMogeWypic.pl można sprawdzić, jak po wypiciu określonej dawki alkoholu wygląda nasz refleks i czas reakcji oraz przekonać się, jak widzi pijany człowiek próbujący dostać się do samochodu.
Ponadto zamieszczone są i będą artykuły dotyczących konsekwencji prawnych kierowania samochodem oraz pracy w stanie ,,wskazującym'.

styl
media
lifestyle
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)