Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
larry king
17.12.2010 08:21

Terminator i prezydenci żegnają legendę

Jeden z najbardziej znanych talkshow w dziejach telewizji przeszedł do historii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Sharon Graphics/CC/Flickr)

Jeden z najbardziej znanych talkshow w dziejach telewizji przeszedł do historii. W czwartek wieczorem, po 25 latach emisji, ukazał się na antenie _ C _NN ostatni program _ Larry King Live _. Jego autora pożegnało wiele prominentnych postaci, w tym dwaj prezydenci USA.

_ - Jesteś gigantem w historii telewizji _ - powiedział Kingowi podczas łączenia _ na żywo _ obecny prezydent Barack Obama. Bill Clinton, były amerykański prezydent, stwierdził natomiast, że zarówno on, jak i King, zawsze dobrze wykonywali swą pracę. _ - Nie wiem, czy to pozwoliło nam zachować młodość, ale przynajmniej oddaliło nas od grobu _ - powiedział Clinton.

Kingowi podziękował także Arnold Schwarzenegger, sprawujący jeszcze urząd gubernatora Kalifornii. Przypomniał, że program _ Larry King Live _ był emitowany ze studia w Los Angeles i ogłosił dzień ostatniej jego emisji oficjalnym dniem Larry'ego Kinga w stanie Kalifornia. W ciągu 25 lat King przeprowadził 40 tysięcy wywiadów.

25 lat _ Larry King Live _. CNN składa hołd swojej legendzie (ang.):

:

Na zakończenie programu, który jak zwykle trwał godzinę, 77-letni King pozostał sam w studiu i podziękował swym widzom oraz współpracownikom.Powiedział jeszcze: Do zobaczenia wkrótce? Po wygaszeniu świateł w ciemnościach błyszczał już tylko jego słynny mikrofon.

Tagi: larry king, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, media, pap, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz