Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

"To będzie przełom". Polskie Radio na wizji

0
Podziel się

Projekt zostanie zrealizowany do końca roku - zapowiada prezes Jarosław Hasiński.

"To będzie przełom". Polskie Radio na wizji
(Tsian/Dreamstime.com)
bEhcgkBh

Projekt zostanie zrealizowany do końca roku - zapowiada prezes Jarosław Hasiński. Gość Sygnałów Dnia Prezes Polskiego Radia podkreślił, że będzie to przedsięwzięcie przełomowe i bez precedensu w historii polskich mediów.

Prezes Polskiego Radia poinformował, że program radia na wizji będzie wprowadzany za pomocą telewizji kablowych, oraz platform cyfrowych.

POSŁUCHAJ PREZESA POLSKIEGO RADIA:

Prezes Jarosław Hasiński podkreślił, że dzięki zastosowaniu tego rozwiązania słuchacze będą mogli poczuć atmosferę, towarzyszącą powstawaniu audycji. Dodatkowo wykorzystanie telewizji pomoże w dotarciu do tych odbiorców, którzy do tej pory mieli utrudniony dostęp do oferty Polskiego Radia z przyczyn technicznych.

bEhcgkBj

Przybędzie kanałów tematycznych

Hasiński podkreśla też, że radio publiczne ma już 65 kanałów tematycznych, a nadchodzący rok będzie przełomowy dla radia internetowego. Zainteresowanie użytkowników sieci radiem jest bowiem bardzo duże.

POSŁUCHAJ PREZESA POLSKIEGO RADIA:

Hasiński zapowiada, że w najbliższych dniach odbiorcom radia internetowego przybędzie kilka nowych kanałów. Podkreślił, że projekt radia internetowego będzie ciągle rozwijany. Twórcy chcą stworzyć o wiele bogatszą ofertę, znacząco zwiększając liczbę kanałów.

bEhcgkBp

Ponadto do końca roku na bazie Programu 4-go Polskiego Radia ma powstać Radio na Wizji. Internauci będą mogli zobaczyć, jak wygląda przygotowanie i emisja programu. Na początku przyszłego roku podobnym projektem zostanie objęta radiowa Jedynka.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/36/t75300.jpg ) ] (http://msp.money.pl/wiadomosci/prawo/artykul/jak;zalozyc;biznes;w;internecie,81,0,731985.html) Jak założyć biznes w Internecie? Firma działająca w sieci musi zwrócić szczególną uwagę na przepisy dotyczące ochrony danych osobowych i praw konsumentów.
[ ( http://static1.money.pl/i/manager/o/artykuly/18436/38114_11090_webstarfestival2009_logo.tiny.png ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/mateusz;tulecki;czlowiekiem;roku;2010,176,0,731824.html) Mateusz Tułecki człowiekiem roku 2010 Twórca spotkań z cyklu InternetBeta został nagrodzony tytułem Człowieka Polskiego Internetu Roku 2010. Grandwebstar otrzymała strona Obiezyswiat.org, a Grand Webstar Creative - Pride&Glory Interactive za kampanię z Drevnym Kocurem.
[ ( http://static1.money.pl/i/manager/o/artykuly/18429/38105_tp_banner.tiny.png ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/serce;i;rozum;spiewaja;nowa;kampania;tp;w;sieci,161,0,731553.html) Serce i Rozum śpiewają. Nowa kampania TP w sieci Bohaterowie telewizyjnych reklam Telekomunikacji Polskiej pojawią się na bannerach w sieci. Będą śpiewać karaoke. Za kampanię odpowiedzialna jest agencja Symetria.
bEhcgkBK
kraj
wiadomości
KOMENTARZE
(0)