Notowania

Przejdź na
zmiany w ofe
22.03.2011 14:12

Trzy miliony osób oglądało debatę o OFE

Większą oglądalność miały jednak M jak miłość i Barwy Szczęścia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Krzysztof Białoskórski/orka.sejm.gov.pl)

*Telewizyjną debatę Leszka Balcerowicza z ministrem finansów Jackiem Rostowskim poświęconą reformie systemu emerytalnego obejrzało w TVP1 blisko 3 mln widzów. *

Jak poinformowała rzeczniczka TVP Joanna Stempień-Rogalińska, blisko 3 mln widzów to średnia, odnotowywana w każdej minucie. Udział w widowni wyniósł 18,6 proc. Większą oglądalność w czasie trwania debaty odnotowały tylko emitowane w TVP2 _ Barwy szczęścia _ i _ M jak miłość _.

Jak podało biuro prasowe TVP, w czasie debaty program TVP1 i TVP2 oglądało łącznie 51,2 proc. osób, które spędzały czas przed telewizorem; Polsat i TVN oglądało wtedy 26 proc. tych osób. Wczorajsza debata trwała 1 godz. 15 minut. Jak podała TVP, jej widzami w TVP1 były zwłaszcza osoby z wyższym wykształceniem, kierownicy, specjaliści, urzędnicy wyższego szczebla.

Rostowski z Balcerowiczem rozmawiali wczoraj wieczorem, podczas debaty zorganizowanej w studiu TVP1, na temat rządowego projektu zmian w systemie emerytalnym. Przewiduje on, że składka do OFE czasowo zostanie zmniejszona z 7,3 proc. do 2,3 proc., a docelowo w 2017 r. osiągnie 3,5 proc. Pozostała część składki, która zamiast do OFE zostanie przesunięta do ZUS, trafi na specjalne indywidualne subkonta.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/136/t130696.jpg ) ] (http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/balcerowicz;papierowym;generalem,201,0,798409.html) "Balcerowicz papierowym generałem" Zdaniem rzecznika PiS czas Balcerowicza minął, minister Rostowski jest sprawny tylko w odbieraniu obywatelom pieniędzy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/110/t135790.jpg ) ] (http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/debata;o;ofe;balcerowicz;bylo;goraco,175,0,798127.html) Debata o OFE. Balcerowicz. Było gorąco Zakończyła się telewizyjna debata prof. Leszka Balcerowicza z ministrem finansów Jackiem Rostowskim na temat zmian w OFE.
Tagi: zmiany w ofe, balcerowicz, rostowski, debata, oglądalność, tvp, styl, wiadmomości, gospodarka, media, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz