Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Wprost" również zablokował fora internetowe

0
Podziel się:

Wydawca tygodnika zablokował możliwość dodawania komentarzy pod tekstami na stronie wprost.24.pl.

"Wprost" również zablokował fora internetowe
(Lukajani/Dreamstime.com)

Wydawca tygodnika zablokował możliwość dodawania komentarzy pod tekstami na stronie wprost.24.pl. Jak tłumaczy, chce w ten sposób walczyć z chamskimi, wulgarnymi i rasistowskimi wpisami na łamach portalu. Wcześniej fora zablokował wydawca _ Faktu _.

Ringier Axel Springer Polska podjął takie działanie w efekcie pozwu, jaki skierował przeciwko niemu szef MSZ Radosław Sikorski za antysemickie i obraźliwe wpisy na swój temat. Przeciwko wydawcy _ Wprost _ podobny pozew nie wpłynął, ale - jak napisano w komunikacie - _ to, co się dzieje na forach internetowych, nie różni się specjalnie od tego, co się dzieje na stadionach _.

- _ Jeżeli nadal będziemy przymykać na to oko, liczba negatywnych komentarzy będzie rosła, a powszechne przyzwolenie na chamstwo będzie powodowało, że niektórzy internauci nie będą mieli poczucia istnienia jakichkolwiek granic _ - oświadczył w komunikacie prezes AWR WPROST, Michał M. Lisiecki.

Wydawca _ Wprost _ zapewnia, że możliwość dodawania komentarzy pod materiałami redakcyjnymi i fora funkcjonujące na wprost24.pl. zostały zablokowane czasowo. Ich działalność ma być przywrócona po wdrożeniu działań pozwalających weryfikować publikowane wpisy.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/31/t91679.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/ngospodarka/ebiznes/artykul/pis;chce;monitorowac;siec;bo;za;duzo;jest;agresji,49,0,763953.html) PiS chce monitorować sieć. Bo za dużo jest agresji Rusza parlamentarny zespół ds. monitorowania internetu. Kto podpadnie posłom może liczyć się z zawiadomieniem do prokuratury.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/129/t87169.jpg ) ] (http://msp.money.pl/wiadomosci/zarzadzanie/artykul/boni;firmy;nie;umieja;korzystac;z;internetu,196,0,827332.html) Boni: Firmy nie umieją korzystać z internetu Szef zespołu doradców premiera uważa, że polscy przedsiębiorcy nie umieją w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje cyfryzacja i globalna sieć.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/138/t93834.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/ngospodarka/ebiznes/artykul/mamy;dwa;razy;wiecej;znajomych;w;sieci,10,0,826378.html) Mamy dwa razy więcej znajomych. W sieci Z najnowszych badań wynika, że użytkownicy portali społecznościowych mają dwa razy więcej wirtualnych, niż realnych znajomych.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)