Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
styl
21.07.2008 14:43

YouTube w telewizorze

TiVo jest pomysłodawcą rozwiązania, które umożliwia oglądanie YouTube na ekranie telewizora

Podziel się
Dodaj komentarz

*Firma TiVo jest pomysłodawcą rozwiązania, które umożliwia oglądanie video z serwisu YouTube na ekranie telewizora, za pomocą podpiętego do Internetu urządzenia DVR. *

Obecność YouTube w odbiorniku telewizyjnym zapewnia użytkownikom większy wybór najpopularniejszych filmów, teledysków, piosenek i telewizyjnych show, które nie są dostępne w telewizji kablowej i satelitarnej.

Internetowy serwis video pojawi się w ciągu najbliższych tygodni w modelach Series3 i HD DVR, bez dodatkowych opłat. Widzowie będą mogli oglądać YouTube bezpośrednio w telewizorze oraz przeglądać i przeszukiwać zbiory serwisu. Ponadto istnieje możliwość zalogowania się na prywatnym koncie, które pozwoli wybrać własne listy odtwarzania i kanały video na YouTube. Użytkownicy nie będą mogli jednak przechowywać plików na posiadanych urządzenich TiVo.

DVR TiVo jest zdolne zapamiętać 180 godzin video w systemie standardowym lub do 20 godzin w systemie HD. Źródłami sygnału mogą być: cyfrowe lub analogowe kable oraz anteny, z wyłączeniem anteny satelitarnej. Jeden dekoder CableCARD zastępuje niepotrzebne zwoje kabli. Obsługiwane wyjścia video to: 480i, 480p, 720p, 1080i.

Tagi: styl, media, lifestyle
Źródło:
4press
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz