Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
youtube
09.05.2007 10:00

YouTube zaczyna płacić

YouTube zaprosił najpopularniejszych członków społeczności do współpracy w ramach programu partnerskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz

Pierwszymi partnerami serwisu zostali renetto, HappySlip, LisaNova i Lonelygirl15. YouTube zaproponował współpracę tym użytkownikom, którzy zdobyli wielu fanów i dostarczają materiały wideo cieszące się ogromną popularnością.

Na swoim blogu załoga serwisu wyjaśnia szczegóły programu. Użytkownicy będą mieli udział w zyskach, będą mogli też korzystać ze wszystkich możliwości promocyjnych dostępnych do tej pory tylko dla profesjonalnych partnerów, takich jak telewizje NBC, CBS czy wytwórnia Universal Music. Gdy wybiorą wideo, z którego będą chcieli czerpać zysk, w jego sąsiedztwie YouTube umieści materiał komercyjny, aby w ten sposób ich produkcje mogły "zarabiać".

Oferta partnerstwa skierowana jest jednak tylko do tych użytkowników, których wyselekcjonował YouTube. Pozostałym serwis daje nadzieję udziału w programie proponując, że jeśli stworzą coś oryginalnego, co zdobędzie wielu widzów i stanie się tak popularne, jak materiały obecnych partnerów, to mogą zgłosić chęć przystąpienia do programu.

Tagi: youtube, styl, media, lifestyle
Źródło:
Mediarun
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz