Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wiemy, gdzie są najlepsze taksówki na świecie

0
Podziel się:

Z dorocznego sondażu portalu hotels.com wynika, że najlepsza jest jakość usług w Londynie.

Wiemy, gdzie są najlepsze taksówki na świecie
(ktylerconk/CC/Flickr)
bEJVgvFN

Londyńskie taksówki, prowadzone przez przyjaznych i znających teren kierowców, są uważane za najlepsze na świecie - wynika z dorocznego sondażu przeprowadzonego przez portal internetowy hotels.com.

Chociaż taksówki w Londynie są najdroższe z badanych, trzeci rok z rzędu pokonały pojazdy z innych miast dzięki życzliwości i kompetencji kierowców, którzy muszą zdać surowy egzamin, by uzyskać licencję. Na szoferów z Londynu głosowało aż 59 proc. ankietowanych turystów.

Drugie miejsce zajęli taksówkarze z Nowego Jorku z wynikiem 27 proc., chociaż obok kierowców paryskich są uważani za najbardziej opryskliwych. Mocnym punktem nowojorskich taksówek jest za to ich największa dostępność.

bEJVgvFP

W pierwszej piątce znalazły się jeszcze taksówki z Tokio (26 proc.), Berlina (17 proc.) i Bangkoku (14 proc.).

Za najgorszych kierowców uznano taksówkarzy z Rzymu.

W sondażu oceniano czystość taksówek, cenę, jakość prowadzenia, znajomość terenu, życzliwość, bezpieczeństwo i dostępność.

| Badanie przeprowadzono na próbie 1900 turystów w dniach 11-28 maja. |
| --- |

bEJVgvFV
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/202/t74954.jpg ) ] (http://dom.money.pl/wiadomosci/rynki-zagraniczne/artykul/megainwestycja;w;londynie;pod;znakiem;zapytania,8,0,645128.html) Megainwestycja w Londynie pod znakiem zapytania JP Morgan może zrezygnować z budowy wieżowców w Londynie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/129/t98945.jpg ) ] (http://dom.money.pl/wiadomosci/rynki-zagraniczne/artykul/ekskluzywna;ulica;w;londynie;na;sprzedaz,123,0,644219.html) Ekskluzywna ulica w Londynie na sprzedaż Crown Estate szuka inwestorów zainteresowanych udziałami w Regent Street.
bEJVgvGq
styl
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)