Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
dubaj
08.10.2007 13:55

Hotele w Dubaju pękają w szwach

Raporty płynące od właścicieli hoteli pokazują, iż mogą być problemy z rezerwacją miejsc w dubajskich hotelach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(OdkryjDubaj.pl)

*Raporty płynące od właścicieli hoteli pokazują, iż mogą być problemy z rezerwacją miejsc w dubajskich hotelach. *

Rezerwacje hoteli sięgają 80-90 proc., dlatego też osoby, które wybierają się do Emiratów Arabskich i nie korzystają z ofert biur podróży mogą mieć problemy.

Jak wskazują właściciele hoteli, większość dostępnych miejsc, została zarezerwowana prze obywateli krajów Zatoki Perskiej robiących kilku i kilkunasto dniowe zakupy w Dubaju. DSS (Dubai Summer Suprises) program wakacyjnych imprez dla młodzieży szkolnej i towarzyszących wyprzedaży w sklepach przyciągnął rekordową ilość osób.

„Połowę naszych gości stanowią mieszkańcy GCC. W poprzednich latach poziom ten utrzymywał się na poziomie 25%” – Stwierdził Peter Janssen, generalny dyrektor Star Hospitality, częsci ETA group.

Resztę miejsc hotelowych okupują głównie Europejczycy (w tym także Polacy). Dubaj nie jest tanią destylacją, ale mieszkańcy Europy szukają ciekawych miejsc, by spędzić wakacje. Emiraty Arabskie wydają się przedsionkiem dla wielu osób szukających przygód w Azji. Dubaj jest najbardziej europejskim z azjatyckich miast. Dlatego odnotowuje się znaczący wzrost turystów z Europy, którzy szukają przygód na pustyniach Emiratów.

Tagi: dubaj, styl, Sport i podróże, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz