Notowania

liga mistrzów
17.08.2011 09:27

Wisła - Apoel. Polski klub u bram Ligi Mistrzów

Eksperci uważają, że szanse mistrza Polski na awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów to około 50 procent.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Jacek Bednarczyk)

Kamil Kosowski uważa, że na drodze Wisły Kraków do Ligi Mistrzów staje najsłabszy przeciwnik w historii. Mimo tego Kosowski daje Wiśle 50 procent szans na wyeliminowanie Apoelu Nikozja.

[na zdjęciu: Robert Maaskant, trener Wisły Kraków]

Zdaniem byłego zawodnika Wisły i Apoelu potencjał obydwu drużyn jest bardzo podobny. Były reprezentant Polski uważa, że w przyszłości trudno będzie o łatwiejszego rywala na drodze do Ligi Mistrzów.

Z kolei inny były piłkarz, ekspert telewizyjny Grzegorz Mielcarski uważa, że najpoważniejszy problem polskich zespołów w walce o Ligę Mistrzów to motywacja i podejście do rywali. Według byłego piłkarza Porto, dzięki coraz lepszym piłkarzom z zagranicy sytuacja zmienia się na lepsze i Wisła Kraków nie jest bez szans w konfrontacji z cypryjskim Apoelem Nikozja.

Spotkanie Wisła Kraków - Apoel Nikozja zostanie rozegrane na stadionie przy ulicy Reymonta w Krakowie. Mecz rozpocznie się o 20:45.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/147/t92819.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/final;ligi;mistrzow;wart;200;mln;funtow,229,0,839909.html) Finał Ligi Mistrzów wart 200 mln funtów Finał Ligi Mistrzów UEFA na Wembley będzie wart najwięcej w historii - wynika z badania MasterCard.
[ ( http://static1.menstream.pl/i/art/205/131789_tiny.jpg ) ] (http://menstream.pl/ludzie-rozrywka/finansowa-lige-mistrzow-wygrywaja-real-madryt-i-fc-barcelona,0,771471.html) Finansową Ligę Mistrzów wygrywają Real Madryt i FC Barcelona To najbogatsze kluby piłkarskie świata, ale to Anglicy rządzą rankingiem Football Money League. Madryt zarobił ponad 38 mln euro więcej niż w poprzednim sezonie.
Tagi: liga mistrzów, styl, wiadmomości, kraj, gospodarka, Sport i podróże, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz