Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wycieczka tropem "Seksu w wielkim mieście"

Za jedyne 24 tys. dolarów przez 4 dni można pożyć na Manhattanie jak prawdziwa gwiazda.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Nowojorskie biuro podróży Destination On Location organizuje wycieczki tropem serialu "Seks w wielkim mieście". Za jedyne 24 tys. dolarów przez 4 dni można pożyć na Manhattanie jak prawdziwa gwiazda.

Założycielka biura, Joanne Konstantinakos, podkreśla, że zainteresowanie postaciami z hitu HBO bardzo wzrosło w związku z majową premierą filmu nakręconego na jego podstawie. Wg niej, "Seks w wielkim mieście" jest wielką szansą na biznes życia, ponieważ stanowi fenomen ogólnoświatowy. "Nie trzeba być nowojorczykiem, by śledzić losy [bohaterów]".

Pierwszą osobą, która wykupiła tę specyficzną wycieczkę, jest kobieta z Singapuru. Co ciekawe, pochodzi ona z kraju, gdzie emitowanie serialu jest zabronione. Wiadomo jednak, że zakazany owoc kusi najbardziej...

Klienci będą zawożeni przez szofera do eleganckich i bardzo drogich domów towarowych (Saks Inc oraz Barneys New York), a także butików, m.in. Patricii Filed, której ubrania "występują" w telewizyjnej serii. Organizatorzy nie zapomnieli też o jedzeniu i nocnej zabawie. Można się stołować w znanych restauracjach, np. Pastis czy Balthazar. A co z sobotnim popołudniem? Sposób jego spędzenia zależy od tego, jaką bohaterkę zdecydujemy się naśladować.

Fani granej przez Kristin Davis Charlotte York wybiorą się do Tiffany'ego i na przejażdżkę po galeriach (Charlotte jest przecież marszandem), a miłośnicy Samanthy zakosztują zakupów przy Madison Avenue i odwiedzą ekskluzywny seks shop.

Pierwsza wycieczka rozpocznie się 29 maja. Warto się na nią wybrać, ponieważ na 30 maja przewidziano w Stanach Zjednoczonych premierę filmu, a klienci biura na pewno się na niej zjawią. Następne tury (od 8 do 12 osób) będą jeździć do Nowego Jorku dopiero od listopada. Cena będzie niższa niż w maju, "tylko" 15 tys. dol., nie obejmuje bowiem obejrzenia premierowego pokazu.

Tagi: seks w wielkim mieście, styl, Sport i podróże, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz