Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
podróże
21.04.2008 11:34

Z American Express dookoła świata

Luksusowe biuro podróży Abercrombie and Kent proponuje posiadaczom kart kredytowych American Express podróż dookoła świata w 24 dni.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Luksusowe biuro podróży Abercrombie and Kent proponuje posiadaczom kart kredytowych American Express podróż dookoła świata w 24 dni.

Boeing 757 poniesie ich do ośmiu miejsc na 5 kontynentach. W zmodyfikowaną podróż Phileasa Fogga będzie się można udać dopiero na początku przyszłego roku.

By zapewnić wygodę 52 pasażerom, specjalnie przeprojektowano wnętrze samolotu. Przeszkolona załoga zareaguje na każde ich skinienie. Zapamięta ulubiony rodzaj alkoholu i doradzi, jakie wino dobrać do posiłku. Stosunek personelu do podróżujących to 1:7. Obsługa jest więc wszechobecna, ale nienachalna.

Na pokładzie stale znajdują się szef kuchni i jego pomocnicy, którzy kupują podczas "postojów" świeże składniki i przyrządzają z nich różne smakołyki. _ Za podróż trzeba będzie sporo zapłacić. Po jej zakończeniu z konta ubędzie ponad 97 tysięcy dolarów. _Lot można spędzać na oglądaniu filmów z przenośnego odtwarzacza DVD lub na spotkaniach towarzyskich w salonie.

Układając plan pobytu, wybiera się z całego wachlarza możliwości: wycieczek, wypadów na zakupy, zabiegów spa oraz wydarzeń sportowych. Organizatorzy mogą zaaranżować oglądanie sztuki aborygenów lub wizytę w Cortijo los Arenales, znanej hiszpańskiej hodowli byków.

Jeśli poznawać lokalną kuchnię i kulturę, to tylko w domach tubylców. Chętni zjedzą kolację z byłym premierem Tajlandii. W przerwach między daniami warto zwracać uwagę na muzykę i tradycyjny taniec. W starej Sewilli dla wycieczkowiczów stoją otworem drzwi arystokratycznej rezydencji. Jedną z atrakcji wieczoru mają być pokazy flamenco. Podczas wizyty w Egipcie klientom Abercrombie and Kent proponuje się zwiedzanie Muzeum Egipskiego w Kairze poza godzinami odwiedzin. Noclegi zapewniono w najlepszych hotelach świata, m.in. Rambagh Palace w Jaipurze, który kiedyś był siedzibą maharadży.

Tagi: podróże, styl, Sport i podróże, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz