Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Jacek Frączyk
|

Agnieszka Sadowska ze Stopklatki dołącza do zarządu Agory

7
Podziel się:

Agnieszka Sadowska, która obecnie zasiada w zarządzie Stopklatki, dołączyła w środę w skład zarządu Agory. Ma tam nadzorować segment internetowy, działalność telewizyjną i czasopisma.

Agnieszka Sadowska ze Stopklatki dołącza do zarządu Agory
(Agora/materiały prasowe)

Agnieszka Sadowska, która obecnie zasiada w zarządzie Stopklatki, dołączyła w środę w skład najwyższych władz Agory. Ma tam nadzorować segment internetowy, działalność telewizyjną i czasopisma.

Agnieszka Sadowska jest związana z firmą od 1999 r. Od listopada 2013 r. kieruje rozwojem działalności telewizyjnej w grupie Agora, w tym współpracą z Kino Polska TV przy rozwijaniu kanału filmowego Stopklatka TV. Jest obecnie członkiem zarządu spółki Stopklatka.

"Współtworzyła sukces spółki, która w niecałe 3 lata od uruchomienia osiągnęła rentowność" - czytamy w komunikacie Agory.

W ramach struktur Agory odpowiadała za skuteczne przeprowadzenie spółki przez proces koncesyjny i pozyskanie koncesji na nadawanie naziemnego kanału telewizyjnego Metro w ramach ósmego multipleksu.

Od 2016 r. jest prezesem zarządu spółki Green Content Sp. z o.o., która uzyskała koncesję na nadawanie kanału Metro. Stacja została uruchomiona 2 grudnia 2016 r. "Agnieszka Sadowska współuczestniczyła również w procesie pozyskania przez Agorę inwestora strategicznego do rozwoju kanału Metro" - czytamy w komunikacie.

W zarządzie Agory Sadowska nadzorować będzie segmenty Internet i Druk, piony Technologia i Czasopisma, dział BigData oraz działalność telewizyjną.

Agora jest m. in. wydawcą "Gazety Wyborczej" - największej polskiej gazety opiniotwórczej - oraz czasopism. Do grupy należą także serwisy internetowe, radiostacje, firma reklamy zewnętrznej AMS, operator kin Helios oraz Stopklatka TV. Spółka zajmuje się również koprodukcją i dystrybucją filmową.

giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(7)
a.pachczo
5 lata temu
Jeszcze nie wie że GW jest w końcowym cyklu rozwoju zwanym "mogiła" .
jur73
5 lata temu
[QUOTE] Agnieszka Sadowska ze Stopklatki dołącza do zarządu Agory [/QUOTE] Zdziwienie ? A Stopklatka to niby czyj produkt ?
ojojoj
5 lata temu
trafiła do szamba...nie zazdroszczę. Gwno się przykleja i tak łatwo nie odkleja.
antymedia.
5 lata temu
Jeżeli Gazeta Wyborcza jest wg autora największą gazetą opiniotwórczą to posiada znikomą wiedzę na temat polskiej prasy która jest w odwrocie. Wyborcza jest organem partyjnym z naciskiem na pogardę dla kultury i tradycji polskiej - to coś takiego jak aktorzy i reżyser spektaklu "Klątwa".
byznesmen
5 lata temu
Nawet fajniutka, jak na grabarza