Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
energetyka
08.07.2016 11:38

Enea Operator ma nowego prezesa

Nowy prezes zacznie pełnić swoje obowiązki od poniedziałku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Tomasz Szatkowski/REPORTER)

Andrzej Kojro został prezesem Enea Operator. Nowy prezes będzie pełnił swoje obowiązki od 11 lipca. Dotychczasowy szef odejdzie z firmy.

"Zgromadzenie wspólników Enei Operator powołało zarząd nowej kadencji. Na jego czele od 11 lipca stanie Andrzej Kojro. W składzie zarządu pozostają: Marek Szymankiewicz, Wojciech Drożdż oraz Jakub Kamyk. Z firmy odchodzą dotychczasowy prezes Michał Jarczyński, oraz wiceprezes Dariusz Szymczak" - czytamy w komunikacie.

Andrzej Kojro jest prawnikiem, radcą prawnym i sędzią Trybunału Stanu. Od 1994 roku związany jest z branżą energetyczną i obszarem dystrybucji energii. Pracował jako radca prawny w RWE Stoen Operator, reprezentując firmę w sprawach sądowych.

W obrębie grupy kapitałowej Enea funkcjonują trzy wiodące podmioty, tj. Enea (obrót energią elektryczną), Enea Operator (dystrybucja energii elektrycznej) oraz Enea Wytwarzanie (wytwarzanie energii elektrycznej). Spółka jest notowana na GPW od 2008 roku.

Tagi: energetyka, ena, giełda, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, wiadomości managera, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
09-07-2016

DOJNA ZMIANAZastąpić może np pielęgniarka lub zielarski - byle miała legitymację PiS. No cóż, komunalnych wróciła, mamy nawet I sekretarza, Urzędu jest na … Czytaj całość

09-07-2016

AlpaczKasa z zawodu, Trybunalu Stanu nie wystarcza, ciekawe czy wystarczy na zarzadzanie firma i czy to nie klienci zaplaca za jego ewentualna porazke?

08-07-2016

ibuPosior

Rozwiń komentarze (3)