Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Paweł Musiał odchodzi z Eurocash. Delikatesy Centrum dostaną innego menadżera

6
Podziel się

Paweł Musiał był odpowiedzialny za rozwój sieci detalicznej Eurocash. Po zaledwie czterech miesiącach pracy zrezygnował. "Wiadomości handlowe" wskazują, że nie dogadał się z resztą zarządu co do wizji rozwoju Delikatesów Centrum.

Paweł Musiał rozstał się z Eurocash w atmosferze niezgody co do wizji rozwoju
Paweł Musiał rozstał się z Eurocash w atmosferze niezgody co do wizji rozwoju (mat. pras.)
bEiCZICZ

Paweł Musiał był odpowiedzialny za rozwój sieci detalicznej Eurocash. Po zaledwie czterech miesiącach pracy zrezygnował. "Wiadomości handlowe" wskazują, że nie dogadał się z resztą zarządu co do wizji rozwoju Delikatesów Centrum.

Paweł Musiał zrezygnował z pełnienia funkcji członka zarządu Eurocash ze skutkiem na 31 lipca 2018 roku. Rezygnacja nie zawiera informacji o jej przyczynach, ale jak dowiedziały się wiadomoscihandlowe.pl miał odmienną wizję rozwoju detalicznej odnogi firmy od reszty zarządu.

Objął funkcję członka zarządu Eurocash całkiem niedawno, bo 1 kwietnia 2018 roku. Był odpowiedzialny za biznes detaliczny w Grupie Eurocash, czyli rozwój Delikatesów Centrum, które ostatnio na poważnie włączyły się w konkurencję z Biedronką i Lidlem.

bEiCZIDb
Zobacz także: Zobacz też: Kup teraz, zapłać później. Nowa metoda zakupu wchodzi do Polski

"Rezygnacja nie wpłynie na zmianę strategii rozwoju Grupy Eurocash, która zakłada rozwój sieci detalicznej w oparciu o sklepy własne oraz franczyzowe. Integracja biznesu detalicznego i hurtowego w ramach Grupy Eurocash, jest jednym z kluczowych czynników umożliwiających dalszą poprawę pozycji konkurencyjnej klientów Grupy Eurocash, czyli niezależnych sklepów detalicznych w Polsce" - napisała spółka w komunikacie.

Musiał ma za sobą pięć lat na menadżerskim stanowisku w Tesco Polska. Potem realizował karierę za granicami kraju.

bEiCZIDh

Do maja 2017 r. pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej Profi Rom Food, jednej z największych sieci detalicznych w Rumunii, w której w latach 2010-2015 pracował jako dyrektor zarządzający.

Od 2008 do 2009 był prezesem rady nadzorczej sieci supermarketów EKO na Ukrainie. W latach 2004-2007 pełnił funkcję dyrektora generalnego sieci Perekriestok, a następnie członka zarządu, dyrektora handlowego i wiceprezesa Pyateroczka Holding (późniejsze X5 Retail Group).

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEiCZIDC
giełda
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(6)
luzik
3 lata temu
zarząd widział już największą biedronkę w centrum w pół roku,, a tu nic z tego , ukraina nie pomoże
Franz
3 lata temu
Mam nadzieje ze nie zatrudnia jakiegos nieudacznika z Broda ?
Edek z krainy...
3 lata temu
To jest polityka Eurocashu pozbyć się dobrych pracowników A na ich miejsce wziąść nie doświadczonych z ulicy- To już norma.....
bEiCZIDD
Carlito
3 lata temu
Miał odmienną wizje? Jaką? Wejść, zabrać nie swoje zabawki i się nimi bawić co najmniej rok nie na swoje konto Taką miał „wizje”
Janko
3 lata temu
Takie zasługi to czemu odszedł ?