Notowania

Ewa Wernerowicz nowym prezesem Vivus Finance

Ewa Wernerowicz, dotychczasowa dyrektor zarządzająca ds. operacyjnych w Vivus Finance, zostanie nowym prezesem firmy. Na stanowisku prezesa zastąpi Loukasa Notopoulosa odchodzącego z końcem roku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(fot. vivus)
Ewa Wernerowicz, dotychczasowa dyrektor zarządzająca ds. operacyjnych w Vivus Finance, zostanie nowym prezesem firmy

Vivus to firma pożyczkowa, działająca na polskim rynku od 2012 roku. To polski oddział Grupy 4Finance. - W 2018 roku umocnimy swoją pozycję na dotychczasowym rynku oraz znacząco rozwiniemy kolejne produkty, które mają ogromny potencjał - zapowiada nowa prezes.

Zobacz też: Nowa prezes Vivusa o start-upach fintech. "Szansa dla Polski"

- Jednym z najważniejszych wyzwań, z którymi zmierzyłem się w Vivusie, było przygotowanie wyższej kadry managerskiej, by mogła poprowadzić firmę do dalszych sukcesów. Udało mi się tego dokonać. To cecha dużej dojrzałości organizacji, która jest w stanie wypromować nowego prezesa wewnętrznie, nie szukając kandydatów poza nią - komentuje odchodzący szef, Loukas Notopoulos.

Wernerowicz jest absolwentką Akademii Morskiej w Gdyni oraz podyplomowych studiów Innovation Leadership prowadzonych przez Szkołę Główną Handlową. Wcześniej związana z Citifinancial i Polbankiem.

Do zarządu Vivusa dołącza również Katarzyna Jóźwik, dotychczasowa dyrektor zarządzająca ds. rozwoju biznesu.

Tagi: vivus, ludzie, manager, najważniejsze, wiadomości managera
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
29-12-2017

Ekonomistka gospodarstwa domowegoNie pożyczam !!! Dobry zwyczaj nie pożyczaj.

03-01-2018

StZgVivus to ta firma co pożycza pieniądze emerytom z RRSO - 1032%. Kocham takie testy: "przygotowanie wyższej kadry managerskiej, by mogła … Czytaj całość

04-01-2018

jo44Jakie trzeba mieć siano pod sufitem, żeby wierzyć w misję takiej 'firmy' jak VIV... i się z nią utożsamiać, afiszować ... Niech sobie jeszcze … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (18)