Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Agata Kalińska
|

Ewa Wernerowicz nowym prezesem Vivus Finance

18
Podziel się:

Ewa Wernerowicz, dotychczasowa dyrektor zarządzająca ds. operacyjnych w Vivus Finance, zostanie nowym prezesem firmy. Na stanowisku prezesa zastąpi Loukasa Notopoulosa odchodzącego z końcem roku.

Ewa Wernerowicz, dotychczasowa dyrektor zarządzająca ds. operacyjnych w Vivus Finance, zostanie nowym prezesem firmy
Ewa Wernerowicz, dotychczasowa dyrektor zarządzająca ds. operacyjnych w Vivus Finance, zostanie nowym prezesem firmy (fot. vivus)

Vivus to firma pożyczkowa, działająca na polskim rynku od 2012 roku. To polski oddział Grupy 4Finance. - W 2018 roku umocnimy swoją pozycję na dotychczasowym rynku oraz znacząco rozwiniemy kolejne produkty, które mają ogromny potencjał - zapowiada nowa prezes.

Zobacz także: Zobacz też: Nowa prezes Vivusa o start-upach fintech. "Szansa dla Polski"

- Jednym z najważniejszych wyzwań, z którymi zmierzyłem się w Vivusie, było przygotowanie wyższej kadry managerskiej, by mogła poprowadzić firmę do dalszych sukcesów. Udało mi się tego dokonać. To cecha dużej dojrzałości organizacji, która jest w stanie wypromować nowego prezesa wewnętrznie, nie szukając kandydatów poza nią - komentuje odchodzący szef, Loukas Notopoulos.

Wernerowicz jest absolwentką Akademii Morskiej w Gdyni oraz podyplomowych studiów Innovation Leadership prowadzonych przez Szkołę Główną Handlową. Wcześniej związana z Citifinancial i Polbankiem.

Do zarządu Vivusa dołącza również Katarzyna Jóźwik, dotychczasowa dyrektor zarządzająca ds. rozwoju biznesu.

ludzie
manager
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(18)
Też trans
4 lata temu
Gratuluję panu
Td
4 lata temu
Vivus na ten moment ma bardzo zautomatyzowany marketing i sprzedaż. Jako Fintech mogą tracić na naturalnej relacji z klientem. Ciekawe czy nowa prezes odmieni ich wizerunek. Jako firma sprzedająca, produkty finansowe" są narażeni na sporą krytykę. Za ścianą sprzedaży internetowej leży dużo korzyści, ale też i wad. Warto poczytać w artykułach i magazynach typu Nowa Sprzedaż jak połączyć automatyzację z naturalnym podejściem do klienta. Aby firma uzyskiwała lepsze efekty powinna w pierszej kolejności zadabać o ludzi ,którzy mogą być źródłem poleceń.
jo44
5 lata temu
Jakie trzeba mieć siano pod sufitem, żeby wierzyć w misję takiej 'firmy' jak VIV... i się z nią utożsamiać, afiszować ... Niech sobie jeszcze papiery komornicze wyrobi to będzie kompleksowe wykształcenie miała ...
StZg
5 lata temu
Vivus to ta firma co pożycza pieniądze emerytom z RRSO - 1032%. Kocham takie testy: "przygotowanie wyższej kadry managerskiej, by mogła poprowadzić firmę do dalszych sukcesów. Udało mi się tego dokonać. To cecha dużej dojrzałości organizacji, która jest w stanie wypromować nowego prezesa wewnętrznie, nie szukając kandydatów poza nią". Należy czytać: nikt uczciwy do tych Cypryjskich cwaniaków nie chciał przyjść do pracy.
Miłka
5 lata temu
Ładna jak na mężczyznę.