Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|

Maria Andrzej Faliński odchodzi z Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji

11
Podziel się

Po 17 latach pracy z POHiD odchodzi jego dyrektor generalny Maria Andrzej Faliński. To znany ekspert od rynku handlowego oraz spożywczego. Jak informuje, dalej będzie związany z branżą.

Maria Andrzej Faliński odchodzi z Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji
(WP)
bDHLySUl

- Informuję, że z dniem 1 lutego 2017 roku przestaję pracować w POHiD – po niemal siedemnastu latach. To był najdłuższy, najciekawszy i najtrudniejszy zarazem etap mego życia zawodowego. Wysoko sobie cenię zdobyte tutaj doświadczenie i wiedzę - napisał w swoim pożegnaniu Faliński. W POHiD pracował od kwietnia 2000 roku.

Dotąd był on dyrektorem generalnym największej organizacji skupiającej zagraniczne sieci handlowe działające w Polsce. Brał udział w konsultacjach wielu ustaw i aktów prawnych związanych z branżą. Inicjował też poprzez POHiD działania integrujące branżę. Jest też znanym komentatorem i ekspertem od rynku handlowego, którego cytują najważniejsze media w kraju.

Jak przekazał, nie rezygnuje jeszcze z pracy i nie zamierza przechodzić na emeryturę.

bDHLySUn

- Chcę podjąć wyzwanie pracy dla nowego stowarzyszenia, które dedykowane jest analizie i doradztwu w zakresie roli dialogu dla unikania destrukcyjnych skutków różnic interesów w gospodarce. Nie zrywam też z handlem i jego otoczeniem gospodarczym i prawnym, nie chcę też rozstać się z teorią i praktyką komunikowania - informuje Faliński.

bDHLySUO
business news
ludzie
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(11)
ert
4 lata temu
a czy zagraniczne sieci płacą podatki w Polsce ?
tutka
4 lata temu
to widać w stowarzyszeniach jest teraz większa forsa do wyssania!
Adud_Rausip_I...
4 lata temu
....którego cytują najważniejsze media w kraju. Teraz "najważniejsze media w kraju" cytują bełkot tzw. prezesa PiS i szczekanie pani straSzydło.
bDHLySUP
zyta
4 lata temu
"Maria Andrzej Faliński " no chyba jednak Andrzej Maria
teed
4 lata temu
no nareszcie zwolniło si miejsce dla misiewicza