Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
business news
30.01.2017 11:23

Maria Andrzej Faliński odchodzi z Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji

Po 17 latach pracy z POHiD odchodzi jego dyrektor generalny Maria Andrzej Faliński. To znany ekspert od rynku handlowego oraz spożywczego. Jak informuje, dalej będzie związany z branżą.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP)

- Informuję, że z dniem 1 lutego 2017 roku przestaję pracować w POHiD – po niemal siedemnastu latach. To był najdłuższy, najciekawszy i najtrudniejszy zarazem etap mego życia zawodowego. Wysoko sobie cenię zdobyte tutaj doświadczenie i wiedzę - napisał w swoim pożegnaniu Faliński. W POHiD pracował od kwietnia 2000 roku.

Dotąd był on dyrektorem generalnym największej organizacji skupiającej zagraniczne sieci handlowe działające w Polsce. Brał udział w konsultacjach wielu ustaw i aktów prawnych związanych z branżą. Inicjował też poprzez POHiD działania integrujące branżę. Jest też znanym komentatorem i ekspertem od rynku handlowego, którego cytują najważniejsze media w kraju.

Jak przekazał, nie rezygnuje jeszcze z pracy i nie zamierza przechodzić na emeryturę.

- Chcę podjąć wyzwanie pracy dla nowego stowarzyszenia, które dedykowane jest analizie i doradztwu w zakresie roli dialogu dla unikania destrukcyjnych skutków różnic interesów w gospodarce. Nie zrywam też z handlem i jego otoczeniem gospodarczym i prawnym, nie chcę też rozstać się z teorią i praktyką komunikowania - informuje Faliński.

Tagi: business news, ludzie, wiadomości, gospodarka, manager, prosto z firm, najważniejsze, wiadomości managera, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
04-02-2017

Adud_Rausip_Iksńyzcak....którego cytują najważniejsze media w kraju. Teraz "najważniejsze media w kraju" cytują bełkot tzw. prezesa PiS i szczekanie pani … Czytaj całość

04-02-2017

tutkato widać w stowarzyszeniach jest teraz większa forsa do wyssania!

04-02-2017

AndrzejMaria Andrzej - jakiej plci on jest ?

Rozwiń komentarze (11)