Maria Andrzej Faliński odchodzi z Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji

Maria Andrzej Faliński odchodzi z Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji

Fot. WP

Po 17 latach pracy z POHiD odchodzi jego dyrektor generalny Maria Andrzej Faliński. To znany ekspert od rynku handlowego oraz spożywczego. Jak informuje, dalej będzie związany z branżą.

- Informuję, że z dniem 1 lutego 2017 roku przestaję pracować w POHiD – po niemal siedemnastu latach. To był najdłuższy, najciekawszy i najtrudniejszy zarazem etap mego życia zawodowego. Wysoko sobie cenię zdobyte tutaj doświadczenie i wiedzę - napisał w swoim pożegnaniu Faliński. W POHiD pracował od kwietnia 2000 roku.

Dotąd był on dyrektorem generalnym największej organizacji skupiającej zagraniczne sieci handlowe działające w Polsce. Brał udział w konsultacjach wielu ustaw i aktów prawnych związanych z branżą. Inicjował też poprzez POHiD działania integrujące branżę. Jest też znanym komentatorem i ekspertem od rynku handlowego, którego cytują najważniejsze media w kraju.

Jak przekazał, nie rezygnuje jeszcze z pracy i nie zamierza przechodzić na emeryturę.

- Chcę podjąć wyzwanie pracy dla nowego stowarzyszenia, które dedykowane jest analizie i doradztwu w zakresie roli dialogu dla unikania destrukcyjnych skutków różnic interesów w gospodarce. Nie zrywam też z handlem i jego otoczeniem gospodarczym i prawnym, nie chcę też rozstać się z teorią i praktyką komunikowania - informuje Faliński.

pohid, faliński
Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
teed
2017-02-06 08:10
no nareszcie zwolniło si miejsce dla misiewicza
bul
2017-02-05 18:25
Nareszcie ,chłopie POpracuj w zarządzie ZSL.
polak1000
2017-02-05 18:13
Maria Andrzej Józef Karolina i co tam jeszcze pewnie lewak.
Pokaż wszystkie komentarze (11)