Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Gwyneth Paltrow została prezesem. Będzie sprzedawać suplementy diety

Gwyneth Paltrow, aktorka i zdobywczyni Oscara, płynnie przechodzi z show-biznesu do biznesu - donosi "New Yorker". Aktorka została właśnie prezesem firmy e-commerce, która wyrosła z magazynu założonego przez nią dziewięć lat temu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(JB Autissier/ PAP)

Zaczęło się od zdrowego jedzenia. Gwyneth Paltrow dzieliła się przepisami i poradami na temat zdrowego trybu życia. W 2008 r. przybrało to formę sygnowanego przez nią magazynu. Z czasem oferta się rozrosła. Teraz "Goop" to już nie tylko teksty i porady, ale całe imperium e-commerce. Ostatnie przedsięwzięcie firmy to suplementy diety. Cały ten rynek jest warty w Stanach 37,7 mld dolarów.

Jak donosi "New Yorker", Paltrow poinformowała współpracowników, że została prezesem w poniedziałek. Ale sam awans nie został jeszcze formalnie ogłoszony. - To zarząd uczynił mnie prezesem. To nie moja wina, to nie była moja decyzja - miała powiedzieć aktorka.

Jeszcze w czerwcu zeszłego roku Paltrow mówiła, że dla dobra marki "Goop" i jej dalszego rozwoju zdecydowała się na oddzielenie od niej swojego wizerunku. - Mam nadzieję, że za kilka lat nikt już nie będzie pamiętał, że miałam z nią coś wspólnego - mówiła.

Stalo się jednak odwrotnie. Firma się rozrasta i w zeszłym roku pozyskała 15 mln dolarów na rozwój. Jednocześnie odeszła poprzednia prezes Lisa Gersh, która zanim zaczęła współpracować z Paltrow była zatrudniona u Marthy Steward. Teraz wakat zapełniła aktorka. Wprawdzie stanowisko "prezes" na wizytówce niewiele zmienia w przypadku właścicielki firmy, ale mało który prezes może się pochwalić Oscarem.

Tagi: gwyneth paltrow, ludzie, manager, najważniejsze, wiadomości managera, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz