Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Impact'16: światowej sławy eksperci już w czerwcu w Krakowie

0
Podziel się:
Impact'16: światowej sławy eksperci już w czerwcu w Krakowie
(Impact)

Stratedzy, wizjonerzy, specjaliści z dziedziny innowacji, cyfryzacji czy finansowania startupów. To goście czerwcowego Kongresu Impact'16: 4.0 Economy. Polscy i światowej sławy eksperci podzielą się najlepszymi światowymi wzorcami i podpowiedzą, jak je wykorzystać w polskich realiach. Gościem będzie m.in. David Plouffe, współtwórca kampanii obecnego prezydenta USA i doradca Ubera.

Kongres odbędzie się w dniach 15-16 czerwca br. w Krakowie. Większość mówców zza granicy odwiedzi Polskę po raz pierwszy. Grupa Wirtualna Polska i money.pl objęły wydarzenie patronatem.

Udział w kongresie Impact'16 zapowiedzieli przedstawiciele międzynarodowych korporacji, wizjonerzy, stratedzy i wybitni specjaliści w swoich dziedzinach. To m.in.: David Plouffe, twórca kampanii prezydenckich Baracka Obamy, którego uznaje się za "architekta" dwóch zwycięstw wyborczych obecnego prezydenta USA. W 2010 r., Plouffe znalazł się na czwartym miejscu zestawienia „New Thought Leaders" Newsweeka, na której byli także m.in. Steve Jobs oraz Hillary Clinton. Jest także autorem książki "The Audacity to Win: The Inside Story and Lessons of Barack Obama's Historic Victory". Od 2014 r. zarządza firmą Uber.

Burton Lee to światowej sławy specjalista w dziedzinie innowacji, design thinking, inwestycji wysokiego ryzyka oraz tworzenia planów, strategii i technologii dla startupów. Ma wieloletnie doświadczenie pracy w firmach typu venture, dużych korporacjach (GE, HP, Daimler) oraz jednostkach rządowych i agencjach rozwoju gospodarczego (NASA, Komisja Europejska, NSF, NIH).

Z kolei Ryan Panchadsaram w Białym Domu odpowiadał za obszar technologiczny i był kluczowym członkiem zespołu kryzysowego, który odblokował platformę HealthCare.gov., dzięki czemu, jeszcze przed 30 rokiem życia znalazł się na okładce Times Magazine. Obecnie pracuje w jednym z największych i najlepszych funduszy inwestycyjnych.

Obok bardzo licznego grona specjalistów z Polski na Impact'16 wystąpią również:

Matteo Rizzi - twórca międzynarodowych spotkań branży FinTech (FinTechStage). Financial Times uznał go za jedną z 40 najważniejszych osób w branży FinTech. Obecnie pracuje w Omidyar Network, organizacji prowadzonej przez założyciela e-Baya.

Lucian Tarnowski - założyciel i CEO BraveNew.com, platformy łączącej pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Został wyróżniony tytułem Young Global Leader (YGL) przez World Economic Forum.

Ott Vater - współtwórca sukcesu programu e-Residency w Estonii.

Gary Stweart - Dyrektor w Wayra UK i Wayra UnLtd., acceleratora dla start-upów w Europie
i Ameryce Łacińskiej. Przez ostatnie dwa lata zainwestował w ponad 320 firm.

A także: Redg Snodgrass, Matt Haggmann, Lea Tarnowski, Jon Soberg, Tyler Crowley, Vitaly Golomb, Arnaud Bonzom, Steve Strassman, Stas Gayshan, Timothy Rowe, Mike Reiner, Mate Rimac, Sidhar Solur, John Biggs.

Kongres Impact'16 odbywa się we współpracy z ministrami: Jarosławem Gowinem, Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Mateuszem Morawieckim, Ministrem Rozwoju i Anną Streżyńską, Minister Cyfryzacji.

Współorganizatorem Impact'16 jest Akademia Górniczo-Hutnicza. Patronami Impact'16 są m.in.: Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Cyfryzacji, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Więcej informacji o wydarzeniu i prelegentach na: www.impactcee.com

Rejestracja uczestników:

Rejestracja na wydarzenie za pomocą strony internetowej www.impactcee.com

akademia managera
najważniejsze
wiadomości managera
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)