Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Innowacyjne startupy na start. Ruszyła rekrutacja na Impact'16

0
Podziel się:

Spotkania będą doskonałą okazją do wielostronnego dialogu, nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji. Główne obszary tematyczne kongresu to: fintech, IoT, transport i logistyka, hardware, health, e-commerce, e-państwo, transfer technologii oraz cyfryzacja.

Innowacyjne startupy na start. Ruszyła rekrutacja na Impact'16
(GlobalStock/iStockphoto)

Fundacja Startup Poland otworzyła rekrutację na spotkania, które odbędą się podczas kongresu Impact'16 w Krakowie. W dniach 15-16 czerwca wybrane startupy spotkają się z ponad siedemdziesięcioma firmami. Kluczem do sukcesu ma być odpowiednie dopasowanie rozmówców.

Wstępna rekrutacja startupów do programu Startup Connector na Impact'16 CEE odbywa się za pośrednictwem formularza: http://goo.gl/forms/DHSdIYoaPS. Może w niej wziąć udział każde przedsiębiorstwo cyfrowe zajmujące się innowacjami. Kolejnym etapem jest weryfikacja rozwiązań startupów i dopasowanie ich do obszaru zainteresowań przedstawiciela danej korporacji.

_ - _Idea naszych spotkań jest prosta: chcemy, aby dyrektor marketingu spotkał się ze startupem, który oferuje rozwiązania marketingowe, a osoba zajmująca się logistyką ze startupem, który usprawni pracę jego działu. Każdy uczestnik powinien mieć poczucie dobrze spożytkowanych dwudziestu minut. Liczymy na to, że te spotkania będą pierwszym krokiem ku realnym wdrożeniom – tłumaczy Eliza Kruczkowska, prezes Startup Poland. - Dla wielu startupów dotarcie z informacją o swoim produkcie do odpowiednich osób w dużych firmach to spore wyzwanie. Jednocześnie także w korporacjach coraz częściej pojawia się potrzeba poszukiwania innowacji. Postanowiliśmy udrożnić kanały komunikacji pomiędzy startupami a dużym biznesem, prowadząc obustronne rekrutacje do spotkań. Odpowiednio dobrani uczestnicy mają szansę nie tylko poznać swoje potrzeby i możliwości współpracy, ale też – w oparciu o istniejące rozwiązania – wspólnie wypracować nowe – dodaje.

Spotkania dla startupów odbędą się podczas kongresu Impact'16, który jest jednym z najważniejszych polskich wydarzeń gospodarczych. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15 – 16 czerwca br. w Centrum Konferencyjnym ICE w Krakowie i skoncentruje się na Czwartej Rewolucji Przemysłowej oraz spowodowanych przez nią globalnych zmianach: technologicznych, społecznych oraz ekonomicznych. Impact 16' zgromadzi przemysł, przedsiębiorców i właścicieli startupów, naukowców, inwestorów venture capitals z sektora prywatnego i publicznego, przedstawicieli inkubatorów, parków naukowo – technologicznych, a także przedstawicieli rządu i samorządów terytorialnych.

Będzie doskonałą okazją do wielostronnego dialogu, nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji. Główne obszary tematyczne kongresu, wokół których będzie toczyć się dyskusja to: fintech, IoT, transport i logistyka, hardware, health, e-commerce, e-państwo, transfer technologii oraz cyfryzacja.

Udział w wydarzeniu potwierdzili polscy i międzynarodowi goście w tym m.in.: przedstawiciele świata biznesu: David Plouffe (Uber)
, Mariana Mazzucato (University of Sussex), Noah Raford (Dubai Futires Foundation))
, Nicholas Davis (Światowe Forum Ekonomiczne), Dariusz Michalak (Solaris), Michał Sołowow (Synthos)
, Michał Krupiński (PZU)
, Adam Sawicki (T-Mobile), Katarzyna Kazior (frisco.pl), Lucian Tarnowski (BraveNew.com), John Biggs (TechCrunch).

Patronami Impact 16' są m.in.: Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Energii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Komunikacji Elektronicznej, a także Fundacja na rzecz Nauki Polskiej i Koalicja na rzecz polskich innowacji.

Formularz rejestracji dostępny na www.impactcee.com

Zobacz także: Zobacz także:
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)